Piątek, 06 grudnia 2019 r.   Imieniny: Mikołaja, Jaremy, Emiliana
Polskie Radio PiK » Sport
2019-11-11, 08:04 Wyniki za Polska Agencja Prasowa

Ekstraklasa siatkarzy - PGE Skra Bełchatów lepsza od Visły Bydgoszcz

Siatkarze BKS-u Visły Bydgoszcz próbują w bloku zatrzymać Mariusza Wlazłego z PGE Skry Bełchatów. Fot. PAP/Tytus Żmijewski
Siatkarze BKS-u Visły Bydgoszcz próbują w bloku zatrzymać Mariusza Wlazłego z PGE Skry Bełchatów. Fot. PAP/Tytus Żmijewski
W 4. kolejce ekstraklasy siatkarzy drużyna BKS-u Visły Bydgoszcz przegrała u siebie z PGE Skrą Bełchatów 0:3. Dla bydgoszczan to już piąta z rzędu porażka.
BKS Visła Bydgoszcz - PGE Skra Bełchatów 0:3 (19:25, 15:25, 27:29)

BKS Visła Bydgoszcz: Tomasz Kalembka, Toncek Stern, Jakub Urbanowicz, Janusz Gałązka, Radosław Gil, Gonzalo Quiroga - Kamil Szymura (libero) - Jakub Peszko, Paweł Gryc, Dawid Woch, Paweł Cieślik, Piotr Lipiński.

PGE Skra Bełchatów: Jakub Kochanowski, Grzegorz Łomacz, Milad Ebadipour, Karol Kłos, Mariusz Wlazły, Artur Szalpuk - Kacper Piechocki (libero) - Dusan Petkovic, Kamil Droszyński, Piotr Orczyk.

Pozostałe wyniki meczów 4. kolejki i tabela ekstraklasy siatkarzy:
Indykpol AZS Olsztyn - GKS Katowice 3:2 (25:20, 25:22, 18:25, 20:25, 15:9)
Jastrzębski Węgiel - Projekt Warszawa 0:3 (21:25, 15:25, 20:25)
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Aluron Virtu CMC Zawiercie 3:1 (23:25, 25:22, 27:25, 25:23)
Cuprum Lubin - Asseco Resovia Rzeszów 1:3 (25:19, 18:25, 15:25, 21:25)
Cerrad Enea Czarni Radom - MKS Będzin 3:0 (25:22, 25:21, 25:22)
Ślepsk Malow Suwałki - Trefl Gdańsk (mecz przełożony na 17 grudnia)

Miejsce Drużyna Mecze (z-p) Punkty Sety
1. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 4 (4-0) 12 12:2
1. Projekt Warszawa 4 (4-0) 12 12:2
3. PGE Skra Bełchatów 4 (3-1) 9 11:6
4. Jastrzębski Węgiel 5 (3-2) 9 9:6
5. Aluron Virtu CMC Zawiercie 4 (3-1) 8 10:7
6. Indykpol AZS Olsztyn 4 (3-1) 7 10:8
7. Asseco Resovia Rzeszów 5 (2-3) 7 10:10
8. Cerrad Enea Czarni Radom 4 (2-2) 6 9:8
9. Trefl Gdańsk 3 (2-1) 5 7:6
10 GKS Katowice 4 (1-3) 5 9:11
11. Ślepsk Malow Suwałki 3 (1-2) 3 5:7
12. Cuprum Lubin 4 (1-3) 3 6:11
13. BKS Visła Bydgoszcz 5 (0-5) 1 2:15
14. MKS Będzin 5 (0-5) 0 2:15

Program 5. kolejki:

piątek (15.11.2019)
Jastrzębski Węgiel - Ślepsk Malow Suwałki (20.30)
sobota (16.11.2019)
Aluron Virtu CMC Zawiercie - Projekt Warszawa (14.45)
GKS Katowice - Cuprum Lubin (17.30)
PGE Skra Bełchatów - MKS Będzin (20.30)
niedziela (17.11.2019)
Trefl Gdańsk - Indykpol AZS Olsztyn (14.45)
Cerrad Enea Czarni Radom - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (18.30)

Mecz 5. kolejki drużyna BKS-u Visły Bydgoszcz rozegrała już awansem i przegrała na wyjeździe z Asseco Resovią Rzeszów 0:3. Z kolei w środę 13 listopada bydgoszczanie rozegrają awansem pojedynki 13. kolejki i o godzinie 20:30 podejmą Aluron Virtu CMC Zawiercie.
Bydgoszcz
siatkówka

Sport

2019-12-01, godz. 18:00 Ekstraklasa piłkarska - zwycięstwa beniaminków Obaj beniaminkowie wygrali swoje mecze w 17. kolejce piłkarskiej ekstraklasy. W niedzielę ŁKS Łódź pokonał na własnym stadionie Cracovię 1:0, a Raków Częstoch ... » więcej 2019-12-01, godz. 18:00 PŚ w skokach - zawody w Kuusamo odwołane Z powodu złych warunków atmosferycznych - zbyt silnego wiatru - odwołano niedzielny konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich w fińskim Kuusamo. » więcej 2019-12-01, godz. 17:00 Formuła 1 - Kubica 19., triumf Hamiltona w Abu Zabi na koniec sezonu Robert Kubica (Williams) zajął 19. miejsce w ostatnim wyścigu w tym sezonie mistrzostw świata Formuły 1 - o Grand Prix Abu Zabi. Zwyciężył Brytyjczyk Lewis Ha ... » więcej 2019-12-01, godz. 08:00 Ekstraklasa koszykarzy - triumfy Anwilu i Polskiego Cukru W 10. kolejce ekstraklasy koszykarzy Anwil Włocławek wygrał u siebie z MKS-em Dąbrowa Górnicza 111:88. Z kolei Polski Cukier Toruń pokonał na wyjeździe Trefl ... » więcej 2019-12-01, godz. 06:30 Ekstraklasa siatkarek - Pałac Bydgoszcz wygrał w Kaliszu W 7. kolejce ekstraklasy siatkarek drużyna Banku Pocztowego Pałacu Bydgoszcz wygrała na wyjeździe z Energą MKS-em Kalisz 3:1. » więcej 2019-11-30, godz. 21:35 PŚ w skokach - drugie zwycięstwo Tandego, 12. lokata Kubackiego Daniel-Andre Tande odniósł drugie zwycięstwo w drugim konkursie Pucharu Świata 2019/20 w skokach narciarskich. Po triumfie w Wiśle, w sobotę najlepszy był w f ... » więcej 2019-11-30, godz. 19:09 Hiszpania, Szwecja oraz drużyna z baraży rywalami Polaków w ME 2020 Polscy piłkarze w przyszłorocznych mistrzostwach Europy zagrają w grupie E z Hiszpanią, Szwecją oraz drużyną ze ścieżki barażowej - Bośnią i Hercegowiną, Irla ... » więcej 2019-11-30, godz. 12:56 Ekstraliga hokejowa - porażka Energi Toruń w Oświęcimiu W 26. kolejce ekstraligi hokejowej drużyna Energi Toruń przegrała na wyjeździe z Re-Plast Unią Oświęcim 3:4. » więcej 2019-11-30, godz. 10:48 Ekstraklasy koszykarzy - triumf Enea Astorii Bydgoszcz w Starogardzie Gdańskim W 10. kolejce ekstraklasy koszykarzy Enea Astoria Bydgoszcz wygrała na wyjeździe z Polpharmą Starogard Gdański 97:80. » więcej 2019-11-29, godz. 10:50 Piłkarska Liga Europy - osiem drużyn wywalczyło w czwartek awans APOEL Nikozja, Sporting Lizbona, LASK Linz, KAA Gent, VfL Wolfsburg, SC Braga, Wolverhampton i AZ Alkmaar wywalczyły w czwartek awans do 1/16 finału Ligi Euro ... » więcej
1234567