Wtorek, 10 grudnia 2019 r.   Imieniny: Julii, Danieli, Bogdana
Polskie Radio PiK » Sport
2019-10-30, 20:39 Wyniki za Polska Agencja Prasowa

Ekstraklasa siatkarzy - druga z rzędu porażka BKS-u Visły Bydgoszcz

Początku sezonu 2019/2020 siatkarze BKS-u Visły Bydgoszcz nie mogą zaliczyć do udanych. Fot. PAP/Tytus Żmijewski
Początku sezonu 2019/2020 siatkarze BKS-u Visły Bydgoszcz nie mogą zaliczyć do udanych. Fot. PAP/Tytus Żmijewski
W 2. kolejce ekstraklasy siatkarzy BKS Visła Bydgoszcz przegrała z Projektem Warszawa 0:3. To druga z rzędu porażka bydgoszczan u siebie bez wygrania chociażby seta.
BKS Visła Bydgoszcz - Projekt Warszawa 0:3 (21:25, 23:25, 13:25)

BKS Visła Bydgoszcz: Radosław Gil, Jakub Urbanowicz, Janusz Gałązka, Toncek Stern, Gonzalo Quiroga, Tomasz Kalembka - Kamil Szymura (libero) - Paweł Cieślik, Jakub Peszko, Tomasz Bonisławski (libero), Piotr Lipiński, Dawid Woch.

Projekt Warszawa: Antoine Brizard, Igor Grobelny, Andrzej Wrona, Jan Król, Bartosz Kwolek, Patryk Niemiec - Damian Wojtaszek (libero) - Michał Kozłowski, Dominik Jaglarski (libero), Kevin Tillie.

Pozostałe wyniki meczów 2. kolejki i tabela ekstraklasy siatkarzy:
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - MKS Będzin 3:0 (27:25, 25:21, 28:26)
Jastrzębski Węgiel - Cuprum Lubin 3:0 (25:20, 25:23, 25:7)
Aluron Virtu CMC Zawiercie - Indykpol AZS Olsztyn 3:1 (25:16, 24:26, 25:21, 25:23)
Trefl Gdańsk - Cerrad Enea Czarni Radom 3:1 (25:13, 21:25, 25:19, 25:21)
PGE Skra Bełchatów - GKS Katowice 3:2 (19:25, 26:24, 22:25, 25:19, 16:14)
Asseco Resovia Rzeszów - Ślepsk Malow Suwałki 1:3 (25:23, 17:25, 16:25, 22:25)

Miejsce Drużyna Mecze (z-p) Punkty Sety
1. Jastrzębski Węgiel 2 (2-0) 6 6:0
2. Projekt Warszawa 2 (2-0) 6 6:1
3. Aluron Virtu Warta Zawiercie 2 (2-0) 5 6:3
4. PGE Skra Bełchatów 2 (2-0) 5 6:3
5. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1 (1-0) 3 3:0
6. Ślepsk Malow Suwałki 1 (1-0) 3 3:1
7. GKS Katowice 2 (1-1) 3 5:5
8. Trefl Gdańsk 2 (1-1) 3 4:4
9. Indykpol AZS Olsztyn 2 (1-1) 2 4:5
10. Asseco Resovia Rzeszów 2 (0-2) 1 3:6
11. Cerrad Enea Czarni Radom 2 (0-2) 1 3:6
12. Cuprum Lubin 2 (0-2) 1 2:6
13. MKS Będzin 2 (0-2) 0 1:6
14. BKS Visła Bydgoszcz 2 (0-2) 0 0:6

Program 3. kolejki:

sobota (2.11.2019)

Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn (14.45)
PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin (17.30)
GKS Katowice - Trefl Gdańsk (20.30)
niedziela (3.11.2019)
Jastrzębski Węgiel - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (14.45)
Aluron Virtu CMC Zawiercie - MKS Będzin (20.30)
poniedziałek (4.11.2019)
Projekt Warszawa - Ślepsk Malow Suwałki (17.30)
Cerrad Enea Czarni Radom - Visła Bydgoszcz (20.30)
siatkówka

Sport

2019-11-25, godz. 21:13 1. i 2. liga piłkarska - zwycięstwa Olimpii Grudziądz i Elany Toruń W 19. kolejce 1. ligi piłkarskiej Olimpia Grudziądz wygrała na własnym stadionie z Zagłębiem Sosnowiec 2:1. Z kolei Elana Toruń, także w 19. kolejce, pokonała ... » więcej 2019-11-25, godz. 19:00 1. liga siatkarek - triumf Jokera Świecie w Krośnie W 11. kolejce 1. ligi siatkarek drużyna Jokera Mekro Energoremont Świecie wygrała na wyjeździe z Karpatami Krosno 3:0 i pozostała liderem rozgrywek. Zespół Bu ... » więcej 2019-11-25, godz. 14:35 Ekstraliga hokejowa - Energa Toruń nie dała szans beniaminkowi W 24. kolejce ekstraligi hokejowej drużyna Energi Toruń wygrała na wyjeździe z Naprzód Janów, beniaminkiem rozgrywek, aż 11:1. » więcej 2019-11-25, godz. 12:36 Ekstraklasa koszykarzy - porażka Enea Astorii i triumf Anwilu Włocławek W 9. kolejce ekstraklasy koszykarzy Enea Astoria Bydgoszcz przegrała we własnej hali z Asseco Gdynia 72:82. Z kolei Anwil Włocławek wygrał u siebie ze Śląskie ... » więcej 2019-11-25, godz. 11:06 PŚ w skokach - Kamil Stoch trzeci w Wiśle, wygrał Tande Po trzecim miejscu Polaków w rywalizacji drużynowej, w niedzielę Kamil Stoch uplasował się na tej samej pozycji w indywidualnym konkursie Pucharu Świata w sko ... » więcej 2019-11-25, godz. 09:39 Ekstraklasa koszykarek - pierwsze zwycięstwo Energi Toruń i porażka Artego Bydgoszcz W 8. kolejce ekstraklasy koszykarek, Energa Toruń odniosła pierwsze zwycięstwo, wygrywając u siebie z Widzewem Łódź 79:77. Z kolei zespół Artego Bydgoszcz do ... » więcej 2019-11-24, godz. 10:10 Ekstraklasa siatkarzy - kolejny punkty dla Visły Bydgoszcz, ale wciąż bez zwycięstwa W 6. kolejce ekstraklasy siatkarzy BKS Visła Bydgoszcz przegrała na własnym terenie z GKS-em Katowice 2:3. » więcej 2019-11-23, godz. 19:13 PŚ w skokach - Polacy na trzecim miejscu w Wiśle. Radość miesza się z niedosytem Polscy skoczkowie narciarscy zajęli trzecie miejsce w konkursie drużynowym w Wiśle, inaugurującym sezon 2019/20 Pucharu Świata. Zwyciężyli Austriacy, a na dru ... » więcej 2019-11-23, godz. 13:03 Ekstraklasa siatkarek - porażka Pałacu Bydgoszcz z mistrzem Polski W 6. kolejce ekstraklasy siatkarek drużyna Banku Pocztowego Pałacu Bydgoszcz przegrała u siebie z aktualnym mistrzem Polski ŁKS-em Commercecon Łódź 0:3. » więcej 2019-11-23, godz. 10:04 Ekstraklasa koszykarzy - Polski Cukier Toruń wygrał w Starogardzie Gdańskim W 9. kolejce ekstraklasy koszykarzy Polski Cukier Toruń wygrał na wyjeździe z PGE Spójnią Stargard 82:73. » więcej
3456789