Sobota, 05 grudnia 2020 r.   Imieniny: Sabiny, Krystyny, Edyty
Polskie Radio PiK » Sport
Ogłoszenie własne nadawcy
2019-10-27, 07:00 Wyniki za Polska Agencja Prasowa

Ekstraklasa siatkarzy - porażka BKS Visły Bydgoszcz we własnej hali

Na zdjęciu siatkarze BKS Visły Bydgoszcz podczas meczu z Jastrzębskim Węglem w 1. kolejce ekstraklasy koszykarzy 2019/2020. Fot. PAP/Tytus Żmijewski
W 1. kolejce ekstraklasy siatkarzy drużyna BKS Visła Bydgoszcz na własnym parkiecie przegrała u siebie z Jastrzębskim Węglem 0:3.
BKS Visła Bydgoszcz - Jastrzębski Węgiel 0:3 (22:25, 17:25, 20:25)

BKS Visła Bydgoszcz: Gonzalo Quiroga, Tomasz Kalembka, Toncek Stern, Paweł Gryc, Janusz Gałązka, Radosław Gil - Kamil Szymura (libero) - Jakub Urbanowicz, Piotr Lipiński, Jakub Peszko, Tomasz Bonisławski (libero), Dawid Woch.

Jastrzębski Węgiel: Dominik Deptowski, Jurij Gladyr, Lucas Kampa, Tomasz Fornal, Michał Szalacha, Dawid Konarski - Jakub Popiwczak (libero) - Jakub Bucki, Julien Lyneel, Piotr Hain.

Pozostałe wyniki meczów 1. kolejki i tabela ekstraklasy siatkarzy:

sobota (26.10.2019)
Projekt Warszawa - MKS Będzin 3:1 (25:20, 18:25, 25:22, 25:22)
Indykpol AZS Olsztyn - Cerrad Enea Czarni Radom 3:2 (22:25, 25:17, 25:15, 15:25, 15:13)
Cuprum Lubin - Aluron Virtu CMC Zawiercie 2:3 (25:21, 23:25, 20:25, 25:23, 13:15)

niedziela (27.10.2019)
GKS Katowice - Asseco Resovia Rzeszów 3:2 (20:25, 25:21, 21:25, 25:22, 15:10)
Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów 1:3 (19:25, 25:22, 24:26, 17:25)
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Ślepsk Malow Suwałki (środa, 6 listopada, godz. 17.30)

środa (30.10.2019)
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - MKS Będzin (18.30)
Jastrzębski Węgiel - Cuprum Lubin (18.00)
PGE Skra Bełchatów - GKS Katowice (18.00)
Trefl Gdańsk - Cerrad Enea Czarni Radom (18.30)
BKS Visła Bydgoszcz - Projekt Warszawa (18.00)
Asseco Resovia Rzeszów - Ślepsk Malow Suwałki (17.30)
Aluron Virtu CMC Zawiercie - Indykpol AZS Olsztyn (20.30)
Bydgoszcz
siatkówka

Sport

2020-12-05, godz. 19:26 Bydgoscy siatkarze wygrali po raz 10. w pierwszej lidze W meczu 12. kolejki pierwszej ligi, siatkarze BKS Visły Bydgoszcz pokonali w Hali Łuczniczka BAS Białystok 3:1. To już dziesiąta wygrana bydgoskiej drużyny w ... » więcej 2020-12-05, godz. 19:19 Porażka koszykarzy Anwilu z najsłabszym zespołem ekstraklasy W meczu 15. kolejki Energa Basket Ligi, koszykarze Anwilu Włocławek przegrali w Hali Mistrzów z zajmującą w tabeli ostatnie miejsce Polpharmą Starogard Gdańsk ... » więcej 2020-12-04, godz. 20:42 Znamy ambasadora i maskotkę Halowych Mistrzostw Europy w lekkiej atletyce Toruńska piernikowa 'Katarzynka' została oficjalną maskotką Halowych Mistrzostw Europy w lekkiej atletyce, które odbędą się w Arenie Toruń od 4 do 7 marca 202 ... » więcej 2020-12-04, godz. 20:32 Wygrana toruńskich hokeistów w Sanoku W 22. kolejce ekstraligi wyjazdowe zwycięstwo odnieśli hokeiści z Torunia. Energa pokonała na lodowisku w Sanoku miejscowy STS 4:2. Dzięki wygranej torunianie ... » więcej 2020-12-03, godz. 21:46 Koszykarski klasyk dla Anwilu W zaległym meczu z 4. kolejki Energa Basket Ligi, koszykarze Anwilu Włocławek wygrali w Hali Mistrzów ze Śląskiem Wrocław 93:78. Pierwsza kwarta emocjonująca, ... » więcej 2020-12-02, godz. 21:44 Międzynarodowy sukces młodej pięściarki ze Świecia Oliwia Czerwińska z Wdy Świecie zdobyła złoty medal w zakończonych w Sofii mistrzostwach Europy kadetów w boksie w kat. 75 kg. W finałowej walce Polka pokonał ... » więcej 2020-12-02, godz. 19:35 Pewne zwycięstwo bydgoskich siatkarzy w pierwszej lidze W kolejnym meczu pierwszej ligi, siatkarze BKS Visły Bydgoszcz pokonali w hali Łuczniczka zespół Norwida Częstochowa 3:0, w setach: 25:14, 25:17 i 25:19. To s ... » więcej 2020-12-02, godz. 19:26 Koszykarki z Torunia rozgromione w Lublinie przez Pszczółkę W 7. kolejce ekstraklasy, koszykarki Energi Toruń przegrały w Lublinie z Pszczółką 40:93. W pierwszej kwarcie torunianki zdobyły zaledwie 8 punktow, a rywalki ... » więcej 2020-12-02, godz. 18:55 Kolejna porażka siatkarek ze Świecia w Tauron Lidze W meczu 8. kolejki rozgrywek Tauron Ligi, siatkarki Jokera Świecie przegrały we własnej hali z Chemikiem Police 0:3. W pierwszym secie nasz beniaminek ekstrak ... » więcej 2020-12-01, godz. 20:38 Hokeiści Energi Toruń pokonali Cracovię W zaległym meczu 12. kolejki hokejowej ekstraklasy, Energa Toruń wygrała na Tor-Torze z Cracovią 5:3. Pierwsza i trzecia tercja kończyły się remisami 1:1. Klu ... » więcej