Środa, 29 stycznia 2020 r.   Imieniny: Zdzisława, Franciszka, Józefa
Polskie Radio PiK » Sport
2019-09-22, 23:45 Wyniki za Polska Agencja Prasowa

Ekstraliga hokejowa - Energa Toruń nie dała szans beniaminkowi

Lodowisko. Fot. pixabay.com
Drugie z rzędu zwycięstwo hokeistów Energi Toruń. W 4. kolejce rozgrywek torunianie na wyjeździe rozbili Naprzód Janów 8:1.
Wyniki 4. kolejki i tabela ekstraligi hokejowej:

niedziela (22.09.2019)
Comarch Cracovia Kraków - GKS Katowice 2:3 po karnych (1:1, 0:1, 1:0 d. 0:0, k. 1-2)
Naprzód Janów - KH Energa Toruń 1:8 (0:2, 0:4, 1:2)
GKS Tychy - Podhale Nowy Targ 5:3 (0:1, 3:1, 2:1)
Zagłębie Sosnowiec - Lotos PKH Gdańsk 4:3 (3:0, 0:2, 1:1)

JKH GKS Jastrzębie - GKS Tychy (18.00)
Lotos PKH Gdańsk - Naprzód Janów (18.00)
Podhale Nowy Targ - Comarch Cracovia Kraków (18.00)
Re-Plast Unia Oświęcim - Zagłębie Sosnowiec (18.00)
wtorek (1.10.2019)
KH Energa Toruń - Kadra PZHL (18.30)
hokej na lodzie

Sport

2020-01-28, godz. 20:55 Porażka toruńskich hokeistów na lodowisku w Krakowie W meczu 45. kolejki hokejowej Ekstraligi, zespół Energi Toruń przegrał w Krakowie z miejscową Cracovią 1:5. Rywale w pierwszej tercji pokonali torunian 2:0, a ... » więcej 2020-01-28, godz. 20:24 Koszykarze Anwilu stracili szansę na wyjście z grupy w Lidze Mistrzów W meczu 13., przedostatniej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów koszykarzy, Anwil Włocławek uległ we własnej hali tureckiemu zespołowi Bandirma 84:89. Pierwsz ... » więcej 2020-01-27, godz. 20:34 Nowy siatkarz BKS Visły. Do Bydgoszczy wraca Michal Masny W ostatnim tygodniu okna transferowego BKS Visła Bydgoszcz wzmocnił swoją kadrę. Do bydgoskiego klubu po prawie siedmiu latach wraca słowacki rozgrywający Mic ... » więcej 2020-01-27, godz. 13:54 Grupa Enea będzie wspierać bydgoskich siatkarzy [DŹWIĘK] Bydgoscy siatkarze pozyskali nowego sponsora strategicznego. Partnerem walczącego o utrzymanie w ekstraklasie klubu została Grupa Enea - czołowy producent i d ... » więcej 2020-01-27, godz. 06:52 Grudziądzki kolarz torowy w mistrzowskiej formie przed igrzyskami w Tokio Mateusz Rudyk wygrał rywalizację w sprincie w finałowych zawodach Pucharu Świata na torze kolarskim w kanadyjskim Milton. W finale wygrał z Francuzem Quentine ... » więcej 2020-01-26, godz. 19:57 Tragiczna śmierć legendarnego koszykarza Kobe Bryanta Nie żyje legendarny koszykarz Kobe Bryant, pięciokrotny mistrz ligi NBA z Los Angeles Lakers (2000-2002, 2009-2010) i dwukrotny mistrz olimpijski (2008 i 2012 ... » więcej 2020-01-26, godz. 19:29 Toruńscy hokeiści przegrali na Tor-Torze "derby północy" po dogrywce W spotkaniu 44. kolejki hokejowej Ekstraligi, Energa Toruń przegrała na swoim lodowisku z Lotosem Gdańsk 2:3 po dogrywce. Pierwsza tercja emocjonująca, zakońc ... » więcej 2020-01-26, godz. 18:44 Koszykarki Artego pokonały we Wrocławiu Ślęzę W meczu 15. kolejki Energa Basket Ligi Kobiet, koszykarki Artego Bydgoszcz pokonały we Wrocławiu Ślęzę 75:68. Pierwszą kwartę bydgoszczanki wygrały 23:19, a d ... » więcej 2020-01-26, godz. 17:53 Zakopane szczęśliwe: Stoch wygrywa, Kubacki trzeci Kamil Stoch wygrał konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich w Zakopanem. Dawid Kubacki zajął trzecie miejsce, a Piotr Żyła był ósmy. W klasyfikacji gener ... » więcej 2020-01-26, godz. 10:17 Sportowa niedziela ze skokami narciarskimi oraz meczami Artego i Energi Kolejne mecze ekstraklasy rozegrają dziś koszykarki Artego Bydgoszcz i hokeiści Energi Toruń. Oba zespoły z Pomorza i Kujaw swoje spotkania rozpoczną o godzin ... » więcej