Poniedziałek, 21 stycznia 2019 r.   Imieniny: Agnieszki, Jarosława / Dzień Babci
Polskie Radio PiK » Sport
2018-04-16, 08:26 Szymon Łożyński

3. i 4. liga piłkarska - wyniki 22. i 23. kolejki

W weekend rozegrano spotkania 23. kolejki piłkarskiej 3. ligi (2. grupa) oraz 22. kolejki 4. ligi (grupa kujawsko-pomorska). Prezentujemy wyniki spotkań wraz z aktualnymi tabelami rozgrywek.
3. liga (2. grupa) - 23. kolejka

Jarota Jarocin - Elana Toruń 0:2
Unia Solec Kujawski - KP Starogard Gdański 0:3
Sokół Kleczew - Wda Świecie 4:0
Lech II Poznań - Pogoń II Szczecin 1:2
KKS 1925 Kalisz - GKS Przodkowo 2:0
Polonia Środa Wielkopolska - Energetyk Gryfino 3:0 (walkower)
Bałtyk Gdynia - Górnik Konin 2:1
Świt Skolwin (Szczecin) - Centra Ostrów Wielkopolski 6:1
Kotwica Kołobrzeg - Wierzyca Pelplin 1:0

miejsce drużyna mecze punkty bramki
1. Świt Skolwin (Szczecin) 22 51 51:16
2. Kotwica Kołobrzeg 22 47 37:17
3. Bałtyk Gdynia 23 47 50:26
4. Elana Toruń 22 46 35:15
5. KKS 1925 Kalisz 22 41 31:16
6. Sokół Kleczew 22 40 35:16
7. Pogoń II Szczecin 23 38 28:27
8. Polonia Środa Wielkopolska 21 36 35:27
9. Lech II Poznań 22 35 39:26
10. KP Starogard Gdański 22 30 27:21
11. Wierzyca Pelplin 23 29 23:33
12. Wda Świecie 23 25 37:47
13. Jarota Jarocin 22 21 23:35
14. Centra Ostrów Wielkopolski 23 20 26:50
15. Unia Solec Kujawski 23 18 23:46
16. Górnik Konin 22 16 28:47
17. GKS Przodkowo 22 14 23:48
18. Energetyk Gryfino 23 11 9:47

4. liga (grupa kujawsko-pomorska) - 22. kolejka

Sokół Radomin - Kujawianka Izbica Kujawska 0:2
Notecianka Pakość - Kujawiak Kowal 2:0
Sparta Brodnica - Pogoń Mogilno 1:0
Chełminianka Chełmno - Wisła Nowe 4:2
Legia Chełmża - Polonia Bydgoszcz 1:2
Chemik Bydgoszcz - Start Warlubie 2:0
Cuiavia Inowrocław - Unia Janikowo 4:0
Naprzód Jabłonowo Pomorskie - Orlęta Aleksandrów Kujawski 1:6
Lech Rypin - Lider Włocławek 3:1

miejsce drużyna mecze punkty bramki
1. Chemik Bydgoszcz 21 53 64:14
2. Kujawianka Izbica Kujawska 22 51 58:26
3. Polonia Bydgoszcz 21 46 45:29
4. Pogoń Mogilno 20 38 47:24
5. Notecianka Pakość 20 35 35:30
6. Sparta Brodnica 21 33 34:30
7. Lech Rypin 21 33 50:42
8. Orlęta Aleksandrów Kujawski 20 31 36:29
9. Unia Janikowo 22 28 41:45
10. Wisła Nowe 22 27 38:48
11. Lider Włocławek 22 27 37:48
12. Start Warlubie 21 26 32:33
13. Legia Chełmża 21 24 23:37
14. Sokół Radomin 21 23 26:39
15. Chełminianka Chełmno 21 22 32:46
16. Cuiavia Inowrocław 21 17 32:46
17. Kujawiak Kowal 22 17 29:47
18. Naprzód Jabłonowo Pomorskie 21 10 22:78

W dniach 21-22 kwietnia w 3. lidze zostanie rozegrana 24. kolejka, a w 4. lidze 23. seria spotkań.
piłka nożna

Sport

2019-01-13, godz. 09:01 Polska i Holandia zorganizują mistrzostwa świata kobiet w 2022 roku Polska i Holandia zorganizują wspólnie mistrzostwa świata kobiet w 2022 roku - poinformował dyrektor generalny światowej federacji siatkarskiej (FIVB) Fabio A ... » więcej 2019-01-13, godz. 08:01 Ekstraklasa siatkarek - Bank Pocztowy Pałac przegrał z mistrzem Polski W 13. kolejce ekstraklasy siatkarek Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz przegrał na wyjeździe z aktualnym mistrzem Polski Chemikiem Police 0:3. » więcej 2019-01-12, godz. 23:03 PŚ w Predazzo - Kubacki drugi, Stoch trzeci, wygrał Kobayashi Dawid Kubacki zajął drugie, a Kamil Stoch trzecie miejsce w konkursie Pucharu Świata w skokach narciarskich we włoskim Predazzo. Zwyciężył prowadzący w klasyf ... » więcej 2019-01-12, godz. 17:30 Ekstraklasa koszykarzy - Anwil Włocławek wygrał na boisku wicemistrza Polski! W hicie 15. kolejki ekstraklasy koszykarzy, w starciu mistrza z wicemistrzem kraju, Anwil Włocławek wygrał na wyjeździe z BM Slam Stalą Ostrów Wlkp. 80:73. » więcej 2019-01-12, godz. 10:05 Rajd Dakar 2019 - Przygoński utrzymał czwarte miejsce, Wiśniewski już szósty Jakub Przygoński jadący Mini zajął piąte miejsce na piątym etapie Rajdu Dakar z Tacny do Arequipy w Peru i utrzymał czwartą pozycję w klasyfikacji generalnej. ... » więcej 2019-01-11, godz. 19:45 PŚ w Predazzo - Kubacki trzeci w kwalifikacjach, awans sześciu Polaków Dawid Kubacki zajął trzecie miejsce w kwalifikacjach do sobotniego konkursu Pucharu Świata w skokach narciarskich we włoskim Predazzo. Najlepszy był Japończyk ... » więcej 2019-01-11, godz. 14:21 Prezydent do Radwańskiej: przeszła pani do historii polskiego i światowego tenisa 'Przeszła pani do historii polskiego i światowego tenisa' - powiedział prezydent Andrzej Duda do Agnieszki Radwańskiej, odznaczając ją Krzyżem Komandorskim Or ... » więcej 2019-01-11, godz. 09:00 Rajd Dakar 2019 - trzecie miejsce Przygońskiego na 4. etapie i awans Jakub Przygoński jadący Mini zajął trzecie miejsce na czwartym etapie Rajdu Dakar z Arequipy do Tacny na granicy Peru z Chile. Dzień wcześniej również był trz ... » więcej 2019-01-11, godz. 08:00 Ekstraklasa koszykarzy - Polski Cukier Toruń pewnie wygrał z AZS-em W rozegranym awansem spotkaniu 17. kolejki ekstraklasy koszykarzy 2018/2019 Polski Cukier Toruń wygrał u siebie z AZS-em Koszalin 89:65. » więcej 2019-01-10, godz. 21:03 Puchar Europy koszykarek - Artego Bydgoszcz gra dalej, Energa Toruń odpadła Koszykarki Artego wygrały w Bydgoszczy z czeskim Basketball Nymburk 93:66 w rewanżowym spotkaniu rundy pre play off Pucharu Europy i przypieczętowały awans do ... » więcej
2345678