Piątek, 06 grudnia 2019 r.   Imieniny: Mikołaja, Jaremy, Emiliana
Polskie Radio PiK » Sport
2017-12-30, 22:56 Polska Agencja Prasowa/IAR

Ekstraklasa siatkarzy - hit dla PGE Skry Bełchatów

Na zdjęciu drużyna ZAKSY Kędzierzyn-Koźle podczas meczu z PGE Skrą Bełchatów w 15. kolejce ekstraklasy siatkarzy 2017/2018. Fot. PAP/Krzysztof Świderski
Na zdjęciu drużyna ZAKSY Kędzierzyn-Koźle podczas meczu z PGE Skrą Bełchatów w 15. kolejce ekstraklasy siatkarzy 2017/2018. Fot. PAP/Krzysztof Świderski
W hitowym spotkaniu 15. kolejki ekstraklasy siatkarzy ZAKSA Kędzierzyn-Koźle wygrała u siebie 3:1 z PGE Skrą Bełchatów i zakończyła pierwszą część rundy zasadniczej bez porażki!
pełne wyniki 15. kolejki:
środa (13.12.2017)
Łuczniczka Bydgoszcz - Trefl Gdańsk 0:3 (11:25, 20:25, 19:25)
niedziela (17.12.2017)
GKS Katowice - Cuprum Lubin 1:3 (25:18, 17:25, 21:25, 21:25)
poniedziałek (18.12.2017)
BBTS Bielsko-Biała - Aluron Virtu Warta Zawiercie 2:3 (26:24, 27:29, 22:25, 25:21, 12:15)
piątek (29.12.2017)
Espadon Szczecin - Asseco Resovia Rzeszów 0:3 (28:30, 20:25, 20:25)
sobota (30.12.2017)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PGE Skra Bełchatów 3:1 (25:20, 25:21, 20:25, 25:20)
Dafi Społem Kielce - Jastrzębski Węgiel 0:3 (17:25, 22:25, 19:25)
MKS Będzin - Indykpol AZS Olsztyn 3:1 (25:20, 21:25, 25:22, 26:24)
ONICO Warszawa - Cerrad Czarni Radom 3:1 (25:15, 31:29, 26:28, 25:22)

tabela po 15. kolejce:
miejsce drużyna mecze (z-p) punkty sety
1. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 15 (15-0) 43 45:10
2. PGE Skra Bełchatów 15 (12-3) 36 40:12
3. ONICO Warszawa 15 (10-5) 31 35:20
4. Trefl Gdańsk 15 (11-4) 29 34:21
5. Asseco Resovia Rzeszów 15 (10-5) 29 33:22
6. Jastrzębski Węgiel 15 (8-7) 28 32:23
7. Indykpol AZS Olsztyn 15 (8-7) 24 32:29
8. Espadon Szczecin 15 (7-8) 23 33:32
9. Cuprum Lubin 15 (7-8) 22 28:30
10. Aluron Virtu Warta Zawiercie 15 (6-9) 19 27:35
11. Cerrad Czarni Radom 15 (6-9) 18 27:33
12. GKS Katowice 15 (6-9) 18 24:31
13. MKS Będzin 15 (6-9) 15 22:35
14. Łuczniczka Bydgoszcz 15 (3-12) 11 15:37
15. BBTS Bielsko-Biała 15 (3-12) 8 16:40
16. Dafi Społem Kielce 15 (2-13) 6 9:42

W 16. kolejce rozgrywek Łuczniczka Bydgoszcz na wyjeździe zmierzy się z ONICO Warszawą. Mecz zaplanowano na sobotę 6 stycznia na godzinę 14:45.
Mówi Paweł Zatorski, siatkarz ZAKSY Kędzierzyn-Koźle
Mówi Mariusz Wlazły, siatkarz PGE Skry Bełchatów

Sport

2019-12-01, godz. 18:00 Ekstraklasa piłkarska - zwycięstwa beniaminków Obaj beniaminkowie wygrali swoje mecze w 17. kolejce piłkarskiej ekstraklasy. W niedzielę ŁKS Łódź pokonał na własnym stadionie Cracovię 1:0, a Raków Częstoch ... » więcej 2019-12-01, godz. 18:00 PŚ w skokach - zawody w Kuusamo odwołane Z powodu złych warunków atmosferycznych - zbyt silnego wiatru - odwołano niedzielny konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich w fińskim Kuusamo. » więcej 2019-12-01, godz. 17:00 Formuła 1 - Kubica 19., triumf Hamiltona w Abu Zabi na koniec sezonu Robert Kubica (Williams) zajął 19. miejsce w ostatnim wyścigu w tym sezonie mistrzostw świata Formuły 1 - o Grand Prix Abu Zabi. Zwyciężył Brytyjczyk Lewis Ha ... » więcej 2019-12-01, godz. 08:00 Ekstraklasa koszykarzy - triumfy Anwilu i Polskiego Cukru W 10. kolejce ekstraklasy koszykarzy Anwil Włocławek wygrał u siebie z MKS-em Dąbrowa Górnicza 111:88. Z kolei Polski Cukier Toruń pokonał na wyjeździe Trefl ... » więcej 2019-12-01, godz. 06:30 Ekstraklasa siatkarek - Pałac Bydgoszcz wygrał w Kaliszu W 7. kolejce ekstraklasy siatkarek drużyna Banku Pocztowego Pałacu Bydgoszcz wygrała na wyjeździe z Energą MKS-em Kalisz 3:1. » więcej 2019-11-30, godz. 21:35 PŚ w skokach - drugie zwycięstwo Tandego, 12. lokata Kubackiego Daniel-Andre Tande odniósł drugie zwycięstwo w drugim konkursie Pucharu Świata 2019/20 w skokach narciarskich. Po triumfie w Wiśle, w sobotę najlepszy był w f ... » więcej 2019-11-30, godz. 19:09 Hiszpania, Szwecja oraz drużyna z baraży rywalami Polaków w ME 2020 Polscy piłkarze w przyszłorocznych mistrzostwach Europy zagrają w grupie E z Hiszpanią, Szwecją oraz drużyną ze ścieżki barażowej - Bośnią i Hercegowiną, Irla ... » więcej 2019-11-30, godz. 12:56 Ekstraliga hokejowa - porażka Energi Toruń w Oświęcimiu W 26. kolejce ekstraligi hokejowej drużyna Energi Toruń przegrała na wyjeździe z Re-Plast Unią Oświęcim 3:4. » więcej 2019-11-30, godz. 10:48 Ekstraklasy koszykarzy - triumf Enea Astorii Bydgoszcz w Starogardzie Gdańskim W 10. kolejce ekstraklasy koszykarzy Enea Astoria Bydgoszcz wygrała na wyjeździe z Polpharmą Starogard Gdański 97:80. » więcej 2019-11-29, godz. 10:50 Piłkarska Liga Europy - osiem drużyn wywalczyło w czwartek awans APOEL Nikozja, Sporting Lizbona, LASK Linz, KAA Gent, VfL Wolfsburg, SC Braga, Wolverhampton i AZ Alkmaar wywalczyły w czwartek awans do 1/16 finału Ligi Euro ... » więcej
1234567