Poniedziałek, 06 lipca 2020 r.   Imieniny: Gotarda, Dominiki, Lucji
Polskie Radio PiK » Rockowa skrzynka pocztowa
relaks

Twoja muzyka na naszej antenie

Grasz, komponujesz, masz swój zespół bądź chciałbyś znaleźć muzyków, którzy jak Ty szukają muzycznego zrozumienia dla swoich pomysłów - podziel się nimi z nami! Zamiast chować piosenki do szuflady - przyślij je do nas a my przedstawimy je światu.
W tej audycji dajemy szansę tym, którzy wierzą w siłę swoich słów i nut. W studiu Polskiego Radia PiK pojawiają się goście - artyści, którzy rozpoczynali swoją karierę w podobny sposób oraz tacy, którzy wciąż jeszcze próbują nadać swojej twórczości należyty rozgłos...

O ile jesteście zainteresowani, dostarczcie nam materiał na płycie CD-R albo pocztą elektroniczną do skrzynki pod adresem rock@radiopik.pl - koniecznie w formacie wave lub mp3 (320 kbps). Uwaga! Nie odsyłajcie nas do pobierania Waszych plików ze stron internetowych. Mile widziane będą jednak krótkie notki o wykonawcy, by muzyka na naszej antenie nie pozostawała anonimową.

Jeśli chcecie powierzyć nam swój materiał - zadbajcie o to, by zabrzmiał tak, jak chcielibyście usłyszeć go na naszej antenie. Nie przysyłajcie materiału o niskiej jakości. Nie zapominajcie również, że to Rockowa Skrzynka Pocztowa - pamiętajcie jednak, że rock posiada różne oblicza - to nie tylko hałas, którego czasami nie rozumieją rodzice czy sąsiedzi.

W najbliższej audycji...

Nie przegap!
Nie przegap!
30 marca... zanim zaśniemy, pohałasujemy! Ostatni czwartek miesiąca, a zatem przeglądamy przesyłki, które wpadły ostatnio do „Rockowej Skrzynki Pocztowej”... Zrobiło się gęsto od szyldów i dźwięków, jednak wśród nadawców znaleźli się m.in. tarnowski AnVision, lubelska Machina, warszawski Wake Up Giant i trójmiejski Genleman! Kto jeszcze...? Okaże się w czwartkowy wieczór po godz. 22.03. Późno? Lepiej późno niż wcale :) Zaprasza Adam Droździk.

„Rockowa Skrzynka Pocztowa”. Do przeglądu nut z naszej skrzynki zaprasza Adam Droździk.