Środa, 05 sierpnia 2020 r.   Imieniny: Oswalda, Marii, Mariana
Biuletyn Informacji Publicznej
Polskie Radio PiK » Biuletyn Informacji Publicznej

Ogłoszenia

NABÓR OFERT "Przygotowanie i realizacja kampanii reklamowej Polskiego Radia PiK na nośnikach reklamy zewnętrznej i w mediach społecznościowych"

Polskie Radio - Regionalna Rozgłośnia w Bydgoszczy „Polskie Radio Pomorza i Kujaw” S.A., z siedzibą w Bydgoszczy (85-006), ul. Gdańska 48-50, (Zamawiający), poszukuje Wykonawcy zadania pn. „Przygotowanie i realizacja kampanii reklamowej Polskiego Radia PiK na nośnikach reklamy zewnętrznej oraz w mediach społecznościowych w terminie wrzesień -grudzień 2020 roku”.
Celem kampanii jest wzmocnienie wizerunku Polskiego Radia PiK jako rozgłośni regionalnej. Kampania skierowana ma być do mieszkańców woj. kujawsko-pomorskiego (ze szczególnym uwzględnieniem miast stołecznych).
Zadanie obejmuje:
1. Przygotowanie projektu koncepcji kreatywnej.
2. Przygotowanie projektu kampanii reklamowej.
3. Realizację materiałów graficznych.
4. Przygotowanie i realizację sesji fotograficznej.
5. Druk materiałów graficznych.
6. Realizację kampanii na nośnikach reklamy zewnętrznej na terenie woj. kujawsko-pomorskiego (ze szczególnym uwzględnieniem miast stołecznych) – minimum sześć tygodni.
7. Realizację kampanii w mediach społecznościowych - minimum sześć tygodni.

Pisemne oferty wraz z szacunkową wyceną należy składać do 14 sierpnia 2020 r. w siedzibie Zamawiającego - ul. Gdańska 48-50, 85-006 Bydgoszcz.