Piątek, 21 lutego 2020 r.   Imieniny: Eleonory, Fortunata, Roberta
Polskie Radio PiK » Od ucha do ucha

Uśmiechaj się z nami!

Kolorowy zawrót głowy w paśmie pełnym ciekawostek i newsów ze świata znanych i lubianych. Oprócz tego sportowe fakty i zapowiedzi. Zawsze blisko najważniejszych wydarzeń w regionie oraz informacji, które być może ubarwią Wasz dzień lub pomogą zaplanować resztę popołudnia i wieczór.

Codziennie też emocje w konkursach z nagrodami, a także spora dawka muzyki! Przede wszystkim jednak UŚMIECH! I to od ucha do ucha!

Pizza na okrągło w naszych programach w poniedziałek, wtorek, środę i piątek - podwójne zaproszenia od "Pizza Hut".

Pizza na okrągło od poniedziałku!
Pizza na okrągło od poniedziałku!
Zapraszamy na bardzo smaczne konkursy. Do zdobycia zaproszenia na dwie dwolne średnie pizze na cieście "Pan" lub "San Francisco". Do wykorzystania w restauracjach "Pizza Hut" w całej Polsce (z wyłączeniem "Pizza Hut Express"). Grajcie, wygrywajcie i zajadajcie! Bawimy się w poniedziałek, wtorek, środę i piątek (w czwartek powalczymy z pączkami!).

Recitalu piosenek Anny German w wykonaniu duetu Federowicz Stroynowski DUO - specjalnie dla Was podwójne zaproszenia.

"ANNA GERMANN" w bydgoskim MCK.
"ANNA GERMANN" w bydgoskim MCK.
W niedzielę 1. marca o godz. 17.00 w Miejskim Centrum Kultury w Bydgoszczy publiczność wysłucha nastrojowego recitalu piosenek Anny German w wykonaniu duetu Federowicz Stroynowski DUO. Wykonawcy zaprezentują piosenki doskonale znane miłośnikom twórczości „Białego Anioła polskiej piosenki” i będą to m.in. "Człowieczy los" i "Tańczące Eurydyki". Koncert odbędzie się po powrocie z kolejnej trasy koncertowej w Rosji i Norwegii gdzie muzycy doczekali się niemałego grona sympatyków. Wokalistka zespołu to Anna Federowicz – zwyciężczyni III Międzynarodowego Festiwalu Piosenki – Anna German 2016, która wcześniej z wyróżnieniem ukończyła Akademię Muzyczną im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy. Tomasz Stroynowski to kompozytor muzyki filmowej - Jeszcze nie Wieczór, Wirtualna Wojna, absolwent Akademii Muzycznej w Gdańsku.

ZAPROSZENIA NA SPEKTAKL OSTRA JAZDA!!!

"Ostra jazda" - zaproszenia.
"Ostra jazda" - zaproszenia.
Ostra Jazda - spektakl Teatru Komedia w gwiazdorskiej obsadzie (Marta Wierzbicka, Katarzyna Żak, Mirosław Baka, Jan Jankowski, Przemysław Sadowski) w Sali Koncertowa CKK Jordanki w Toruniu 24. lutego o 19:00. Podwójne zaproszenia tylko w "Od ucha do ucha" od 13.00 do 15.00.
Co się dzieje kiedy tracimy pracę? Szukamy nowej! Ale droga, którą przemierzamy, aby zdobyć wymarzone stanowisko może być długa i wyboista, a i poszukiwania mozolne. Co robią bohaterowie „Ostrej jazdy”, którzy z dnia na dzień utracili pracę? Postanawiają iść na skróty. Nie chcą walczyć o nową posadę i czekać miesiącami na zatrudnienie. Sami wymyślają sobie zajęcie! Wpadają na karkołomny i dosyć niebezpieczny pomysł – postanawiają zrealizować… film erotyczny. Wszystko wydaje się proste: trzeba tylko zatrudnić odpowiednich „aktorów” i ruszyć z produkcją, która przysporzy im mnóstwo pieniędzy! Wszystko zaplanowane
jest w szczegółach…ale jak to w farsach bywa, sytuacja szybko wymyka się spod kontroli i bardzo komplikuje. A to z kolei powoduje mnóstwo śmiesznych sytuacji i zabawę aż do łez.

Bilety na mecze siatkarek Banku Pocztowego Pałac Bydgoszcz w tym tygodniu. Gramy z Wisłą Warszawa i PTPS Piła.

Podwójne zaproszenia na mecze Ligi Siatkówki Kobiet.
Podwójne zaproszenia na mecze Ligi Siatkówki Kobiet.
Bydgoskie siatkarki zagrają w tym tygodniu aż dwa razy w hali Łuczniczka. W środę 19.02. ich przeciwnikiem o 18.00 będzie Wisła Warszawa, a w sobotę o 17.00 PTPS Piła. Bank Pocztowy Pałac bardzo potrzebuje zwycięstw by awansować do rundy play-off. W naszych programach codziennie podwójne zaproszenia na mecze dla słuchaczy-kibiców.

Kibicujemy siatkarzom Visły Bydgoszcz. Wyślemy Was na niedzielny mecz z Treflem Gdańsk!

Zaproszenia na mecz siatkarskiej ekstraklasy: BKS Visła Bydgoszcz - Trefl Gdańsk.
Zaproszenia na mecz siatkarskiej ekstraklasy: BKS Visła Bydgoszcz - Trefl Gdańsk.
Bydgoscy siatkarze cały czas walczą o utrzymanie w ekstraklasie. Przed Visłą kolejny arcyważny pojedynek. Tym razem przeciwnikiem naszego zespołu w hali Łuczniczka będzie Trefl Gdańsk. To zespół trenowany obecnie przez Michała Winiarskiego, wychowanka bydgoskiego klubu. Na boisku z kolei zobaczymy innego siatkarza, który rozpoczynał karierę w Chemiku, Bartosza Filipiaka.
Mecz rozpocznie się w niedzielę 23. lutego o godzinie 20.30. Podwójne zaproszenia w naszych audycjach od poniedziałku do piątku.