Poniedziałek, 16 grudnia 2019 r.   Imieniny: Albiny, Zdzisławy, Alicji
Polskie Radio PiK » Od ucha do ucha

Uśmiechaj się z nami!

Kolorowy zawrót głowy w paśmie pełnym ciekawostek i newsów ze świata znanych i lubianych. Oprócz tego sportowe fakty i zapowiedzi. Zawsze blisko najważniejszych wydarzeń w regionie oraz informacji, które być może ubarwią Wasz dzień lub pomogą zaplanować resztę popołudnia i wieczór.

Codziennie też emocje w konkursach z nagrodami, a także spora dawka muzyki! Przede wszystkim jednak UŚMIECH! I to od ucha do ucha!

Słuchaj i wygrywaj!

Kto nie słucha, ten nie wygrywa! ;)
Kto nie słucha, ten nie wygrywa! ;)
W poniedziałek, 2 grudnia w audycji „Od ucha do ucha”
do wygrania zestaw dla sympatyków dobrej literatury
i smacznej, gorącej kawy.

Słuchaj nas między 13.00 a 15.00 i weź udział w konkursie,
w którym wygraną są dwie ciekawe książki
i termiczny kubek Polskiego Radia PiK.

Wysłuchaj uważnie pytania, a odpowiedź wyślij do skrzynki
pod adresem oduchadoucha@radiopik.pl .

Słuchaj nas i wygraj choinkę!

Coraz bliżej święta, zatem czas zadbać o świąteczną oprawę, a cóż to za Boże Narodzenie bez choinki...?! Zapraszamy zatem do udziału w akcji pod hasłem „Choinka z Polskim Radiem PiK i Generalną Dyrekcją Lasów Państwowych w Toruniu”. Podobnie jak w roku ubiegłym, tak i teraz w grudniowych konkursach antenowych wygrać można świąteczne drzewka i inne upominki. Akcja trwa od 9 do 19 grudnia, a na szczęśliwców czeka 80 choinek.

W tym tygodniu od poniedziałku do piątku „choinkowe konkursy” na antenie Polskiego Radia PiK ogłaszamy między 9.00 a 12.00 w audycji „PiKtogramy” oraz od 13.00 do 15.00 w audycji „Od ucha do ucha”.

Warto nas słuchać i walczyć o nagrody – żywe i pachnące lasem choinki.

Świąteczne drzewka rozdajemy wraz z Regionalną Dyrekcją Lasów Państwowych w Toruniu. Fundatorami nagród są także Nadleśnictwo Szubin i Nadleśnictwo Żołędowo.