Wtorek, 22 września 2020 r.   Imieniny: Tomasza, Maurycego, Joachima
Polskie Radio PiK » Wiadomości lokalne
Ogłoszenie własne nadawcy
2020-07-12, 22:14 Jolanta Fischer/Redakcja

PiS w Bydgoszczy: Radość z frekwencji, ze świętowaniem czekamy do oficjalnych wyników

- Jesteśmy umiarkowanymi optymistami - mówili działacze PiS z Bydgoszczy/fot. Jolanta Fischer
- Jesteśmy umiarkowanymi optymistami - mówili działacze PiS z Bydgoszczy/fot. Jolanta Fischer
W bydgoskim hotelu „Pod Orłem" po ogłoszeniu wstępnych wyników drugiej tury wyborów była ekspozja radości.
Zdaniem posła Tomasza Latosa - prezesa struktur okręgowych PiS i ministra Łukasza Schreibera, wstępne wyniki napawają optymizmem, ale jeszcze niczego nie przesądzają.

- Na tę chwilę bardzo się cieszę, bardzo dziękuję. Gratuluję wszystkim wyborcom pana prezydenta, dziękuję też wszystkim wolontariuszom - wielu osobom, które w naszym województwie były ogromnie zaangażowane w kampanię - mówił poseł Tomasz Latos.

- Musimy być umiarkowanymi optymistami. To jest wstępny pomiar. Ze świętowaniem musimy poczekać do oficjalnych wyników PKW. Mam nadzieję, że zmiany rezultatu nie będzie - dodał minister Łukasz Schreiber. - Na pewno jest ogromna radość, że tak wielu Polaków wzięło udział w wyborach. Ogromny szacunek dla wszystkich państwa, niezależnie od tego, kto jak głosował. Równocześnie to wielkie zadanie dla tego, kto zostanie prezydentem, by starać się posklejać podzielony naród .


Mówi poseł Tomasz Latos i minister Łukasz Schreiber
Mówi poseł PiS Ewa Kozanecka
Mówi poseł PiS Piotr Król
Radość w PiS w Toruniu/wideo: Michał Zaręba

Wiadomości lokalne

2020-09-21, godz. 20:44 Trzy ciężarówki zderzyły się na autostradzie. Na drogę wysypały się przesyłki i ubrania Zderzenie trzech ciężarówek na A1 w Dąbrówce (powiat włocławski). Jeden kierowca jest ranny, autostrada jest zablokowana. » więcej 2020-09-21, godz. 19:54 Krytykują „Piątkę dla Zwierząt”, liczą na interwencję prezydenta Andrzeja Dudy Kongres Nowej Prawicy krytykuje tzw. „Piątkę dla Zwierząt'. Według toruńskich działaczy ugrupowania, nowe przepisy  „bardziej zaszkodzą ludziom, niż pomogą zw ... » więcej 2020-09-21, godz. 18:05 Stoją murem za Beatą Morawiec. Protest sędziów w Bydgoszczy Kilkunastu sędziów stanęło w poniedziałek na schodach Sądu Okręgowego w Bydgoszczy. W rękach trzymali kartki z napisami „Murem za sędzią Beatą Morawiec' i „Dz ... » więcej 2020-09-21, godz. 16:18 Wąpielsk koło Rypina zamyka wszystkie szkoły. Powód? Koronawirus Po stwierdzeniu Covid-19 wśród nauczycieli, wszystkie szkoły w gminie Wąpielsk w powiecie rypińskim zostały zamknięte. » więcej 2020-09-21, godz. 15:32 Pół Włocławka bez wody. Przerwa w dostawie do mieszkań na jedenastu osiedlach W poniedziałek (21 września) od godz. 22.30 nastąpi nocna przerwa w dostawie wody w dużej części Włocławka. Nie popłynie z kranów aż do godz. 6.00 we wtorek ( ... » więcej 2020-09-21, godz. 14:34 Sukces Kujawsko-Pomorskiej E-szkoły: 3 mln odsłon i 100 nauczycieli W Urzędzie Marszałkowskim podsumowano działanie Kujawsko-Pomorskiej E-szkoły. Pedagodzy, którzy zaangażowali się w projekt otrzymali specjalne podziękowania o ... » więcej 2020-09-21, godz. 13:23 Bezpłatne badania w szpitalu w Grudziądzu. Sprawdź, co można zbadać Grudziądzki szpital włączył się w kampanię społeczną - Europejskiego Tygodnia Profilaktyki Nowotworów Głowy i Szyi. » więcej 2020-09-21, godz. 12:36 Uczyli dzieci, jak być bezpiecznym i widocznym na drodze „Jestem bezpieczny, jestem widoczny” - Caritas Diecezji Toruńskiej po raz 12. jesienią uczy najmłodszych jak zachowywać się na drodze. » więcej 2020-09-21, godz. 08:08 Najpierw remont, a później będzie bezpieczniej. Rozpoczynają się prace na Stawowej w Bydgoszczy W poniedziałek (21 września) rozpoczyna się przebudowa ul. Stawowej na Błoniu. Ulica na odcinku od nowego ronda przy ul. W. Broniewskiego do ul. ks. J. Schulz ... » więcej 2020-09-21, godz. 07:03 Pałacyk w Lesie Gdańskim po remoncie. Były biura, będzie muzeum [zdjęcia] Kończy się rewitalizacja zabytkowego pałacyku znajdującego się na terenie stacji wodociągowej Las Gdański. Budynek adaptowany jest na cele muzealne. Wcześniej ... » więcej
1234567