Poniedziałek, 01 czerwca 2020 r.   Imieniny: Justyna, Anieli, Konrada / Dzień Dziecka
Polskie Radio PiK » Wiadomości lokalne
Skorzystaj z oferty. Kliknij! (OGŁOSZENIE WŁASNE NADAWCY)
2020-03-09, 22:40 Redakcja/KWP Bydgoszcz

Napad w toruńskim hostelu. Bandyci zastraszyli studentów i ukradli co się dało

Podejrzani o napad w hostelu./fot. KWP Bydgoszcz
Podejrzani o napad w hostelu./fot. KWP Bydgoszcz
Podejrzani o napad w hostelu./fot. KWP Bydgoszcz
Podejrzani o napad w hostelu./fot. KWP Bydgoszcz
Podejrzani o napad w hostelu./fot. KWP Bydgoszcz
Podejrzani o napad w hostelu./fot. KWP Bydgoszcz
Policjanci z toruńskiej komendy poszukują dwóch mężczyzn, którzy dokonali rozboju. Wizerunek sprawców zarejestrowały kamery monitoringu. Funkcjonariusze szukają osób, które mogą pomóc w ustaleniu personaliów napastników lub innych świadków.
Policjanci z toruńskiej komendy poszukują sprawców rozboju, do jakiego doszło 1 marca około 4:15 w Toruniu, przy ul. Broniewskiego na terenie jednego z hosteli.

Dwóch sprawców weszło do niezamkniętego pokoju, wynajmowanego przez dwóch studentów, po czym grożąc użyciem przemocy, ukradli sprzęt elektroniczny, pieniądze i dokumenty. Oddalili się w kierunku ul. Jana Kochanowskiego.

Pierwszy z mężczyzn ubrany był w czarną kurtkę z kapturem, spodnie koloru szarego lub oliwkowego, czarne buty sportowe z białą obwódką przy podeszwie. Drugi z mężczyzn ubrany był w niebieską kurtkę z kapturem z jasnymi paskami na ramionach i jasnym emblematem na wysokości lewej piersi, spodnie dżinsowe koloru niebieskiego, ciemne buty sportowe z jasnym emblematem.

Policjanci dotarli do monitoringu, na którym widać sprawców tego przestępstwa.

Funkcjonariusze proszą osoby, które rozpoznają mężczyzn przedstawionych na zdjęciach o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Toruniu, ul. Grudziądzka 17, tel. (56) 641 26 07 lub 112.
Toruń

Wiadomości lokalne

2020-06-01, godz. 11:07 Jarosław Wenderlich: w strategii Bydgoszczy nie ma żadnych konkretów Minister Jarosław Wenderlich, podsekretarz stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, a także radny bydgoskiej Rady Miasta, który był gościem dzisiejszej Rozm ... » więcej 2020-06-01, godz. 08:03 Kończy się remont i rozbudowa budynku muzeum im. Wyczółkowskiego w Bydgoszczy W końcową fazę wkroczyły prace przy remoncie konserwatorskim i rozbudowie Muzeum Okręgowego im. Leona Wyczółkowskiego w centrum Bydgoszczy. Obiekt ma być goto ... » więcej 2020-06-01, godz. 07:02 Kolejna edycja Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego. Zgłoszenia od 1 czerwca Od początku czerwca mieszkańcy Bydgoszczy będą mogli zgłaszać propozycje realizacji projektów osiedlowych, ponadosiedlowych i społecznych w ramach kolejnej ed ... » więcej 2020-05-31, godz. 17:29 „Dość kłótni i sporów” Apel podczas obchodów Święta Ludowego w Bydgoszczy Dziś Zielone Świątki, święto ludowców. Z tej okazji przedstawiciele Polskiego Stronnictwa Ludowego z regionu złożyli w Bydgoszczy kwiaty pod pomnikiem Wincent ... » więcej 2020-05-31, godz. 14:46 Petycja w sprawie umożliwienia porodów rodzinnych w szpitalu w Toruniu W takiej chwili kobieta nie może być sama. Potrzebuje wsparcia najbliższej osoby i trzeba jej to umożliwić - piszą autorki internetowej petycji do dyrekcji Wo ... » więcej 2020-05-31, godz. 12:43 Słodkie wakacje w Żninie? Cukrownia jest teraz hotelem [zdjęcia] 110 lat produkowała cukier i dawała zatrudnienie wielu pokoleniom Pałuczan. Od jutra, po trzech latach przebudowy, wypoczywać w niej będą, takie przynajmniej ... » więcej 2020-05-31, godz. 06:00 Rząd znosi kolejne obostrzenia, biskupi znoszą dyspensę Biskupi z regionu znoszą dyspensę od obowiązku uczestnictwa w niedzielnym mszach świętych. » więcej 2020-05-30, godz. 17:58 Kujawsko-Pomorskie: 13 kolejnych osób wygrało z koronawirusem Służby wojewody poinformowały w sobotę po południu o kolejnych 13 ozdrowieńcach. W ciągu minionej doby w woj. kujawsko-pomorskim nie zanotowano żadnego nowego ... » więcej 2020-05-30, godz. 15:30 Jak powstał Myślęcinek? Kolejny wirtualny spacer po Bydgoszczy [wideo] Historię Myślęcinka, czyli największego parku miejskiego w Polsce można było poznać uczestnicząc w kolejnym wirtualnym spacerze po Bydgoszczy. » więcej 2020-05-30, godz. 13:55 Prezydent Torunia: Osobny ZIT to egoizm ze strony Bydgoszczy - To smutny pomysł, żeby nie tworzyć wspólnego ZIT-u - powiedział prezydent Torunia odnosząc się do propozycji prezydenta Bydgoszczy. Rafał Bruski chce tworzy ... » więcej
1234567