Środa, 19 lutego 2020 r.   Imieniny: Arnolda, Konrada, Marcelego
Polskie Radio PiK » Wiadomości lokalne
2020-02-10, 15:46 Monika Siwak/Redakcja

Dwumiesięczne bliźnięta nie żyją, matka w stanie ciężkim. Rodzinna tragedia w Bydgoszczy

Ma miejscu pracują policjanci, przesłuchiwani są świadkowie
Ma miejscu pracują policjanci, przesłuchiwani są świadkowie
Tragedia na bydgoskim Okolu. Pomimo reanimacji nie udało się uratować życia dwumiesięcznych chłopców. Ich matkę znaleziono w ciężkim stanie. Najprawdopodobniej było to rozszerzone samobójstwo.
Policja bada, co stało się przy ul. Kanałowej na bydgoskim Okolu. Pogotowie wezwał najprawdopodobniej ktoś z sąsiedztwa. Dzieci nie oddychały, nie miały żadnych zewnętrznych obrażeń. – Pomimo długotrwałej reanimacji, ratownikom medycznym nie udało się uratować życia dwumiesięcznych bliźniąt – mówi młodszy inspektor Monika Chlebicz, rzeczniczka Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy. – Natomiast matka dzieci w stanie bezpośrednio zagrażającym życiu została przewieziona do jednego z bydgoskich szpitali – dodaje.

Na miejscu pracują policjanci, przesłuchiwani są świadkowie. – Na pewno wiemy, że powodem śmierci dzieci i stanu matki nie było zatrucie tlenkiem węgla, natomiast w jakich okolicznościach doszło do śmierci dzieci i stanu matki jest to w tej chwili ustalane – mówi inspektor Chlebicz. - To na razie wstępne informacje, które możemy przekazać.

Bliźnięta nie były jedynymi dziećmi kobiety. Trzecie dziecko w momencie, gdy doszło do tragedii, było w przedszkolu, ojciec również był nieobecny. Z nieoficjalnych informacji wynika, że matka bliźniaków była pod opieką lekarza psychiatry.
Mówi młodszy inspektor Monika Chlebicz, rzeczniczka Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy
Bydgoszcz

Wiadomości lokalne

2020-02-19, godz. 13:32 Więcej dla stulatków. Nowa stawka świadczenia honorowego od marca Prawie 300 złotych więcej dla stulatków. Honorowe świadczenie z ZUS otrzymuje w naszym województwie 117 osób. » więcej 2020-02-19, godz. 12:36 W tym sezonie mniej chorych na grypę. Dlaczego? Choć przychodnie pełne pacjentów z objawami grypowymi nie ma mowy o wzroście zachorowań. Przeciwnie! Z danym Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego wynika, że o ... » więcej 2020-02-19, godz. 11:34 Kiedy udostępniony zostanie kolejny fragment drogi S5 w naszym regionie? W piątek będzie można jeździć częścią kolejnego odcinka drogi ekspresowej S5 w naszym regionie - poinformował o tym Urząd Miejski w Szubinie. To jednak nie je ... » więcej 2020-02-19, godz. 10:32 O krok od tragedii. Młody kierowca stracił prawo jazdy O dużym szczęściu może mówić 19-letni kierowca mitsubishi oraz jego 20-letni pasażer, których auto w wyniku niedostosowania prędkości, dachowało. Policjanci z ... » więcej 2020-02-19, godz. 09:34 Najlepszy patron dla nowego, polskiego święta: Mikołaj Kopernik Mikołaj Kopernik to badacz, którego wkład w rozwój światowej nauki trudno przecenić, dlatego będzie doskonałym patronem nowego święta - Dnia Nauki Polskiej - ... » więcej 2020-02-19, godz. 08:22 Grudziądzkie Wodociągi pozostaną spółką miasta. Ostateczną decyzję podejmą radni Udziały w grudziądzkich Wodociągach nie trafią w prywatne ręce. Samorząd wycofał się z pomysłu sprzedaży części majątku spółki, aby zdobyć dodatkowe pieniądze ... » więcej 2020-02-19, godz. 07:15 Ul. Bratkowa w Bydgoszczy tonie w ciemnościach. Mieszkańcy zakładnikami negocjacji? Coraz więcej mieszkańców różnych ulic w Bydgoszczy skarży się na nieczynne lampy uliczne, co o tej porze roku bywa niebezpieczne i uciążliwe, zarówno dla pies ... » więcej 2020-02-19, godz. 06:20 Jedyny kandydat na rektora UMK. To prof. Andrzej Sokala Prof. Andrzej Sokala jest jedynym kandydatem na rektora Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. We wtorek w południe minął termin na zgłoszenia kandydatów. » więcej 2020-02-18, godz. 21:05 Połasił się na perfumy. Policja prosi o pomoc w identyfikacji Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Wyżyny proszą o pomoc w identyfikacji mężczyzny przedstawionego na zdjęciu. » więcej 2020-02-18, godz. 20:18 We Włocławku będą badać próbki pod kątem ASF. Powstanie jedno z najnowocześniejszych laboratoriów We Włocławku powstanie laboratorium do badania próbek pod kątem afrykańskiego pomoru świń ASF. Ma być jednym z najnowocześniejszych w kraju. » więcej
1234567