Niedziela, 09 sierpnia 2020 r.   Imieniny: Romana, Ryszarda, Edyty
Polskie Radio PiK » Wiadomości lokalne
2019-10-10, 22:00 Kamila Zroślak

Helena Czakowska docenia tradycyjne wartości narodu oraz rolę nauki

Rektor KPSW, Helena Czakowska zakończyła kampanie wyborczą. /fot. Kamila Zroślak
Rektor KPSW, Helena Czakowska zakończyła kampanie wyborczą. /fot. Kamila Zroślak
Rektor Kujawsko - Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy zakończyła w czwartek (10.10.) kampanię wyborczą. Kandyduje do Senatu z listy PiS.
- Postanowiłam zwrócić się z listem do wyborcy, prosić o zaufaniu i oddanie głosu w wyborach do Senatu. Jestem osobą bezpartyjną, reprezentującą wartości oparte na tradycjach naszego narodu: Bóg, honor, Ojczyzna. Jako rektor uczelni wyższej, szczególnie doceniam rolę nauki i szkolnictwa. Wierzę mocno, że w nowej kadencji można zrobić dużo, więcej i lepiej.

Dodajmy, że rektor Czakowską popierają m.in. była senator i posłanka Grażyna Ciemniak, Kujawsko - Pomorski Kurator Oświaty Marek Gralik, a także doradca kujawsko - pomorskiego wojewody i przedstawiciele mediów prawicowych.

Helena Czakowska: rektor i współzałożyciel Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy; z wykształcenia doktor nauk ekonomicznych; autorka i współautorka licznych publikacji naukowych uwzględniających aspekty mikroekonomiczne oraz aspekty ekonomiczno-finansowe; członek Kapituły Nagród i Stypendiów Naukowych Prezydenta miasta Bydgoszczy, Kujawsko-Pomorskiej Rady Innowacji przy marszałku województwa kujawsko-pomorskiego; prezes Stowarzyszenia na Rzecz Wspierania Edukacji.
Mówi rektor Helena Czakowska

Wiadomości lokalne

2020-08-09, godz. 06:00 Ukrop z nieba, może na basen? Włocławianie mogą w końcu korzystać z Basenów Letnich na Słodowie. Na dodatek za darmo - zdecydował prezydent Włocławka. » więcej 2020-08-08, godz. 19:56 Park Pamięci Narodowej w Toruniu. Otwarcie z udziałem władz państwowych [wideo] Pamięć o niezwykłych-zwykłych Polakach ratujących Żydów w trakcie II wojny światowej jest nieusuwalną częścią polskiej tożsamości — ocenił w liście do uczestn ... » więcej 2020-08-08, godz. 19:45 Protest przeciwko działaniom warszawskiej policji Kilkudziesięciu aktywistów LGBT zaprotestowało w Bydgoszczy przeciwko działaniom warszawskich policjantów. » więcej 2020-08-08, godz. 15:05 Poszukiwani ludzie z pasją! Powiat bydgoski to miejsce zamieszkania wielkich talentów - przekonuje starostwo powiatowe i zaprasza do projektu „Ludzie z Pasją”. » więcej 2020-08-08, godz. 10:57 24 nowe przypadki zakażenia koronawirusem w Kujawsko-Pomorskiem Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy poinformował w sobotę o 24 nowych potwierdzonych laboratoryjnie przypadkach koronawirusa. » więcej 2020-08-08, godz. 10:08 73 lata w harcerstwie? Dlaczego nie? Złaz Seniorów w Bydgoszczy 97 lat ma najstarszy uczestnik trwającego w Bydgoszczy, 6. Złazu Seniorów Chorągwi Kujawsko-Pomorskiej ZHP. Średnia wieku równie imponująca. » więcej 2020-08-07, godz. 20:32 Co uprawiasz, co hodujesz czyli Powszechny Spis Rolny Co generalnie uprawiają rolnicy, jakie zwierzęta hodują, jakie mają gospodarstwa i czego potrzebują, jakiego wsparcia, pomocy w polityce państwa oraz Unii Eur ... » więcej 2020-08-07, godz. 19:43 W Inowrocławiu gzyms spadł tuż obok chłopca. Kto jest za to odpowiedzialny? Stan kamienic w centrum Inowrocławia budzi wiele zastrzeżeń? Sprawą zajął się radny Marcin Wroński i wysyła kolejną interpelację do prezydenta Ryszarda Brejzy. » więcej 2020-08-07, godz. 16:01 Damski bokser z Kapuścisk do aresztu. Wcześniej uderzył ekspedientkę, gdy zwróciła uwagę, że nie ma maseczki Najbliższe dwa miesiące w areszcie spędzi mieszkaniec bydgoskich Kapuścisk. Taką decyzję podjął sąd po zapoznaniu się z materiałami sprawy. Mężczyzna będzie o ... » więcej 2020-08-07, godz. 14:45 Kilku pracowników bydgoskiego ratusza trafiło na kwarantannę Ośmiu pracowników Urzędu Miasta w Bydgoszczy przebywa na kwarantannie. Decyzja zapadła po wykryciu zakażenia koronawirusem u innego pracownika ratusza. » więcej
1234567