Środa, 16 października 2019 r.   Imieniny: Gawła, Ambrożego
Polskie Radio PiK » Wiadomości lokalne
2019-09-29, 08:46 Sławomir Jezierski

- W polityce liczą się konkrety i odpowiedzialność za słowa - mówił w Inowrocławiu Patryk Jaki

Europoseł PiS Patryk Jaki poparł kandydata Ireneusza Stachowiaka./fot. Sławomir Jezierski
Europoseł PiS Patryk Jaki poparł kandydata Ireneusza Stachowiaka./fot. Sławomir Jezierski
Wsparcie dla Zjednoczonej Prawicy i dla kandydata PiS z listy bydgoskiej Ireneusza Stachowiaka, przywiózł do Inowrocławia europoseł PiS, Patryk Jaki.
- Dla ludzi najważniejsze są konkrety, czyli deklaracja, że jak zostanę posłem, to co zrobię. Chodzi o to, by te konkrety podpisać, żeby można było potem łatwo rozliczać kandydata z jego zobowiązań - mówił w Inowrocławiu Patryk Jaki. - Dlatego ja rzeczywiście popieram tych kandydatów, którzy potrafią być konkretni, potrafią podpisać zobowiązanie. Najważniejszy jest ten moment, kiedy trzeba podjąć decyzję. Cieszę się, że Ireneusz Stachowiak zgodził się podpisać deklarację.

- Idziemy do tych wyborów z konkretnym programem i ja do niego dokładam (między innymi - przyp. red. ) tę deklarację, że zawsze będę głosował przeciwko przywilejom dla „esbeków”. To wielka niesprawiedliwość, która spotkała tysiące Polaków, a sprawiedliwość którą wprowadził PiS spowodowała obcięcie emerytur agentom SB. Nigdy nie pozwolę, żeby ten system wrócił, żeby „esbecy” mieli wielotysięczne emerytury - zadeklarował Ireneusz Stachowiak.

Poza tym, kandydat zapewnił, że będzie m.in. bronił rodziny przed ideologia LGBT, że nie zagłosuje za roszczeniami żydowskimi, nie zagłosuje też za podwyższeniem podatków, nie zgodzi się na przyjmowanie nielegalnych migrantów.

Cała deklaracja I. Stachowiaka na załączonym zdjęciu.
Mówi Patryk Jaki
Mówi Ireneusz Stachowiak

Wiadomości lokalne

2019-10-16, godz. 22:08 Edukacja seksualna dzieci i młodzieży tematem bydgoskiego protestu „Przepisami wymierzonymi w edukację seksualną” nazwali obywatelski projekt nowelizacji Kodeksu karnego przygotowany przez inicjatywę „Stop pedofilii' uczestni ... » więcej 2019-10-16, godz. 21:00 Trzydzieści uciśnięć, dwa wdechy! Dorośli i uczniowie kolejny raz bili „życiowy” rekord W środę (16.10.), w samo południe już po raz siódmy, rozpoczęła się próba pobicia Rekordu w Pierwszej Pomocy. Akcja trwała pół godziny, wzięło w niej udział 1 ... » więcej 2019-10-16, godz. 20:00 Młodzi rzemieślnicy już po pasowaniu na...fryzjerów. To dziś najmodniejszy zawód! Replika szabli Kilińskiego spoczęła w środę (16.10.) na ramionach 130 uczniów włocławskich techników, szkół branżowych i zawodowych. Tym symbolicznym gestem m ... » więcej 2019-10-16, godz. 19:15 Z padaczką za kierownicą ciężarówki. I z wyłudzonym zaświadczeniem lekarskim 8 lat więzienia grozi Robertowi C, zawodowemu kierowcy, który, według prokuratury, zataił przed lekarzem medycyny pracy, że jest chory. Prawda wyszła na jaw, ... » więcej 2019-10-16, godz. 18:38 Rafał Ziemkiewicz o charakterze narodowym Polaków Polskość to nienormalność? - na to pytanie odpowiedział w środę (16.10.) w Bydgoszczy Rafał Ziemkiewicz. Publicysta i autor wielu książek odwiedził Dom Jubile ... » więcej 2019-10-16, godz. 17:35 Ten konkurs jest po to, by wiedzieć jak ratować życie Z okazji obchodzonego 16 października Europejskiego Dnia Przywracania Czynności Serca zorganizowano dziś w Żninie Powiatowy Konkurs Udzielania Pierwszej Pomoc ... » więcej 2019-10-16, godz. 16:29 W turystyce ciężka praca popłaca. „Kilometry” nagród dla regionalnych atrakcji! Każdego roku, wraz z zakończeniem sezonu, swoje święto obchodzą ludzie związani z turystyką. Tegoroczne Wojewódzkie Obchody Światowego Dnia Turystyki odbyły s ... » więcej 2019-10-16, godz. 15:46 Potrzebna krew! Najbardziej poszukiwane grupy to 0 rh - i A - Krew dla szpitali z naszego regionu pilnie potrzebna. Poszukiwani są honorowi krwiodawcy z grupami 0 rh- i A-. » więcej 2019-10-16, godz. 14:47 Ogień pojawił się o świcie. Rodzina straciła dom. Rozpoczęła się zbiórka pieniędzy! Po pożarze w podbydgoskim Wtelnie poszkodowana rodzina potrzebuje wsparcia, dlatego Urząd Miejski w Koronowie uruchomił specjalne konto, na które można wpłaca ... » więcej 2019-10-16, godz. 13:14 Regionalna Izba Obrachunkowa wzywa Grudziądz do wprowadzenia programu naprawczego Decyzja Rio ma związek z trudną sytuacją finansową szpitala i samorządu. Program naprawczy obowiązywać ma 3 lata. » więcej
1234567