Wtorek, 19 listopada 2019 r.   Imieniny: Seweryny, Maksyma, Salomei
Polskie Radio PiK » Wiadomości lokalne
2019-08-26, 11:33 Tatiana Adonis

Atak z nożem w centrum Bydgoszczy? Ranny w szpitalu

Nieoficjalnie wiadomo, że obrażenia pokrzywdzonego są poważne. Fot. Archiwum
Nieoficjalnie wiadomo, że obrażenia pokrzywdzonego są poważne. Fot. Archiwum
Mężczyzna ugodzony prawdopodobnie nożem - tak zakończyła się wczorajsza (25.08) szarpanina w centrum Bydgoszczy.
Pokrzywdzony z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala. O sprawie poinformowali nas Słuchacze, a Lidia Kowalska z biura prasowego kujawsko-pomorskich policjantów potwierdza, że do takiego zdarzenia doszło wczoraj wieczorem na rogu Cieszkowskiego i Gdańskiej.

- Doszło do szarpaniny z udziałem dwóch mężczyzn, w czasie tego zdarzenia jeden z nich uderzył ostrym narzędziem drugiego, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia. Mężczyzna z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala, natomiast policjanci przeprowadzili na miejscu oględziny, zabezpieczyli monitoring. Ustalamy tożsamość pokrzywdzonego i agresora. W tej sprawie policjanci ze Śródmieścia prowadzą postępowanie w kierunku artykułu 156 KK, który mówi o uszkodzeniu ciała - powiedziała Lidia Kowalska.

Nieoficjalnie wiadomo, że obrażenia pokrzywdzonego są poważne. Wiadomo też, że był pod wpływem alkoholu. Prawdopodobnie pijany był też poszukiwany agresor. Okoliczności w jakich doszło do zdarzenia wyjaśnia policja.
Mówi Lidia Kowalska z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy
Bydgoszcz

Wiadomości lokalne

2019-11-19, godz. 13:22 Kobieta w bieliźnie wspina się po kratach. W tle - wulgarne komentarze policjantów [wideo] Policjanci z Włocławka nagrali w komendzie kobietę w samej bieliźnie. Film trafił do Internetu, a funkcjonariusze zostali zawieszeni. » więcej 2019-11-19, godz. 12:49 Szlam z resztkami zwierząt wywożony z wdeckiego parku do utylizacji Po naszej poniedziałkowej interwencji, szlam z resztkami zwierząt, zalegający na łące w Zgorzałym Moście we Wdeckim Parku Krajobrazowym, jest usuwany. » więcej 2019-11-19, godz. 11:59 Aktor Jan Nowicki na znaczku pocztowym. Taki prezent od miasta Kowal Honorowy obywatel Kowala - aktor Jan Nowicki - otrzymał od miasta wyjątkowy prezent z okazji swoich 80. urodzin - znaczek pocztowy z własną podobizną. » więcej 2019-11-19, godz. 11:10 Poseł Arkadiusz Myrcha: Oczekujemy w Parlamencie normalnej, zwyczajnej debaty - Po wyborze kandydata Koalicji Obywatelskiej na marszałka Senatu słyszymy wiele komentarzy od naszych wyborców, że do Parlamentu wróci normalność - mówił pos ... » więcej 2019-11-19, godz. 10:08 Sprawdzają, co już wiedzą i czego jeszcze nie wiedzą. Próbna matura w szkołach Ma sprawdzić wiedzę i procedury - w szkołach rozpoczęła się we wtorek próbna matura. Na początek - język polski. » więcej 2019-11-19, godz. 08:06 Już po ślubowaniu! 51 nowych policjantów w regionie [galeria] W Komendzie Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy odbyło się uroczyste ślubowanie przyjętych do służby policjantów. W szeregi kujawsko-pomorskiej policji przyjęto ... » więcej 2019-11-19, godz. 07:03 Dziura w toruńskim budżecie. Które inwestycje trzeba było przełożyć? Z powodu mniejszych wpływów z podatku PIT Toruń ograniczy wydatki na inwestycje. Prezydent Michał Zaleski zaprezentował projekt przyszłorocznego budżetu. » więcej 2019-11-18, godz. 21:34 Przed laty sprzeciwiali się komunistycznemu reżimowi. Teraz odebrali odznaczenia Krzyże Wolności i Solidarności wręczone. Uroczystość podczas, której dawni opozycjoniści z Kujaw i Pomorza odebrali wyróżnienia odbyła się w Bydgoszczy. » więcej 2019-11-18, godz. 20:46 Elektrośmieci i baterie w zwykłym śmietniku? Tak nie można! Stare komputery, sprzęt AGD i zużyte baterie wymieniają torunianie na zdrowe owoce. To kolejna akcja studentów Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwe ... » więcej 2019-11-18, godz. 18:56 Mniej pieniędzy w kasie Inowrocławia. Na czym będzie trzeba zaoszczędzić? W miejskiej kasie Inowrocławia w przyszłym roku będzie o 12 mln złotych mniej w stosunku do roku bieżącego. Miasto zmuszone jest szukać oszczędności, zrezygnu ... » więcej
1234567