Wtorek, 11 sierpnia 2020 r.   Imieniny: Klary, Zuzanny, Lecha
Polskie Radio PiK » Wiadomości lokalne
Skorzystaj z oferty. Kliknij! (OGŁOSZENIE WŁASNE NADAWCY)
2019-08-26, 11:33 Tatiana Adonis

Atak z nożem w centrum Bydgoszczy? Ranny w szpitalu

Nieoficjalnie wiadomo, że obrażenia pokrzywdzonego są poważne. Fot. Archiwum
Nieoficjalnie wiadomo, że obrażenia pokrzywdzonego są poważne. Fot. Archiwum
Mężczyzna ugodzony prawdopodobnie nożem - tak zakończyła się wczorajsza (25.08) szarpanina w centrum Bydgoszczy.
Pokrzywdzony z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala. O sprawie poinformowali nas Słuchacze, a Lidia Kowalska z biura prasowego kujawsko-pomorskich policjantów potwierdza, że do takiego zdarzenia doszło wczoraj wieczorem na rogu Cieszkowskiego i Gdańskiej.

- Doszło do szarpaniny z udziałem dwóch mężczyzn, w czasie tego zdarzenia jeden z nich uderzył ostrym narzędziem drugiego, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia. Mężczyzna z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala, natomiast policjanci przeprowadzili na miejscu oględziny, zabezpieczyli monitoring. Ustalamy tożsamość pokrzywdzonego i agresora. W tej sprawie policjanci ze Śródmieścia prowadzą postępowanie w kierunku artykułu 156 KK, który mówi o uszkodzeniu ciała - powiedziała Lidia Kowalska.

Nieoficjalnie wiadomo, że obrażenia pokrzywdzonego są poważne. Wiadomo też, że był pod wpływem alkoholu. Prawdopodobnie pijany był też poszukiwany agresor. Okoliczności w jakich doszło do zdarzenia wyjaśnia policja.
Mówi Lidia Kowalska z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy
Bydgoszcz

Wiadomości lokalne

2020-08-11, godz. 14:15 Deszcz pada, a właściciele dachów muszą płacić i to słono! Od kilku do kilkunastu tysięcy złotych muszą zapłacić proboszczowie bydgoskich parafii w ramach tak zwanego podatku od wód opadowych. » więcej 2020-08-11, godz. 13:08 Szyją maseczki, ale zorganizowały też warsztaty dla dzieciaków. Powstają piękne pluszaki Wcześniej szyły maseczki teraz szyją z dziećmi pluszaki. Grupa społeczna Kociewianki Szyją Maseczki zorganizowała dzisiaj w Laskowicach koło Świecia warsztaty ... » więcej 2020-08-11, godz. 12:14 Wyniki matur w Internecie. Zaświadczenia do odbioru w szkole Absolwenci szkół ponadpodstawowych poznali dziś wyniki matur. Mogli je sprawdzić przez Internet. Wystarczyło wejść na stronę odpowiedniej Okręgowej Komisji Eg ... » więcej 2020-08-11, godz. 08:03 ProNatura: animacja dla dzieci, dla dorosłych film o przetwarzaniu śmieci [wideo] Jak pracuje bydgoska ekoelektrociepłownia? Można to sprawdzić nie wychodząc z domu. Bydgoska firm ProNatura przygotowała nowe filmy - pierwszy pokazuje, jak p ... » więcej 2020-08-10, godz. 18:36 Dobra nowina dla rowerzystów: w mieście będzie więcej ścieżek Bydgoszcz nie zamierza rezygnować z drogowych inwestycji na potrzeby miłośników dwóch kółek. Ratusz podał lokalizacje nowych tras dla cyklistów. » więcej 2020-08-10, godz. 17:40 Kopał, wyzywał, groził - ratownicy medyczni na celowniku agresora Policjanci z Nakła zatrzymali 50-latka podejrzanego o naruszenie nietykalności cielesnej, znieważenie oraz kierowanie gróźb wobec ratowników medycznych. » więcej 2020-08-10, godz. 16:30 Co z Białorusią? Mówi Paweł Juszkiewicz z Torunia - obywatel tego kraju - Sytuacja na Białorusi jest dramatyczna - tak ostatnie wydarzenia skomentował dla Polskiego Radia PiK Paweł Juszkiewicz, od kilkunastu lat mieszkający w Toru ... » więcej 2020-08-10, godz. 13:26 Podróżuj komunikacją miejską! W Toruniu zachęcają do tego Katarzyna Żak i Adrian Miedziński Aktorka, muzyk, koszykarz i żużlowiec - znani torunianie zachęcają mieszkańców do korzystania z komunikacji miejskiej. » więcej 2020-08-10, godz. 12:20 Policjanci z Bydgoszczy zlikwidowali w Warszawie nielegalną wytwórnię leków [wideo] Funkcjonariusze bydgoskiego zarządu Centralnego Biura Śledczego Policji zatrzymali w Warszawie 28-latka podejrzewanego o produkcję i sprzedaż w sieci fałszywy ... » więcej 2020-08-10, godz. 11:16 Drugi przypadek zakażenia koronawirusem u bydgoskiego urzędnika W Urzędzie Miasta Bydgoszczy został potwierdzony drugi przypadek zakażenia koronawirusem. » więcej
1234567