Poniedziałek, 13 lipca 2020 r.   Imieniny: Henryka, Kingi, Andrzeja
Olej wyciekł z ciężarówki na A1 pomiędzy węzłami Kowal i Kutno Płn., w kierunku Łodzi. Zablokowany jeden pas ruchu
Olej wyciekł z ciężarówki na A1 pomiędzy węzłami Kowal i Kutno Płn., w kierunku Łodzi. Zablokowany jeden pas ruchu
Olej wyciekł z ciężarówki na A1 pomiędzy węzłami Kowal i Kutno Płn., w kierunku Łodzi. Zablokowany jeden pas ruchu
Polskie Radio PiK » Wiadomości lokalne
Małyssak
2019-05-24, 09:40 Kamila Zroślak

Są dwa obozy. Który wybieracie? - pyta Radosław Sikorski na finiszu kampanii [wideo]

Radosław Sikorski razemz z popierającymi go ludźmi podsumował swoją europejską kampanię wyborczą./fot. Kamila Zroślak
Radosław Sikorski razemz z popierającymi go ludźmi podsumował swoją europejską kampanię wyborczą./fot. Kamila Zroślak
- Będziemy walczyć o pozostanie Polski w UE i unijne pieniądze dla naszego regionu - mówił o poranku przed bydgoskim dworcem PKP Radosław Sikorski. Były marszałek Sejmu jest „jedynką” na kujawsk-pomorskiej liście Koalicji Europejskiej w nadchodzących eurowyborach.
- Stoimy przed bydgoskim dworcem PKP, który jest wizualnym symbolem współpracy naszego miasta i regionu z Unią Europejską. Przed nami jasny wybór, czy głosujemy na ludzi, którzy pokochali Unię Europejską dwa tygodnie temu, na czas kampanii wyborczej, czy też na tych, którzy są wierni swoim poglądom i zawsze walczyli o mocnym miejsce Polski w Unii Europejskiej. A więc, czy głosujemy za unijną szmatą, za wyimaginowana wspólnotą, i za wyprowadzaniem flag unijnych z Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, czy też za silną Polską w Europie - mówił Radosław Sikorski podczas podsumowania swojej kampanii wyborczej.

Po brifingu Radosław Sikorski wyruszył do mieszkańców z krówkami wyborczymi. A towarzyszyli mu prezydent Bydgoszczy, parlamentarzyści i radni.
Radosław Sikorski podsumował kampanię do Parlamentu Europejskiego (Popołudnie z nami)
Radosław Sikorski wyruszył do mieszkańców z krówkami wyborczymi. Wideo: Kamila Zroślak

Wiadomości lokalne

2020-07-13, godz. 19:22 1854 głosy dla każdego. W gminie Łubianka koło Torunia remis w drugiej turze Prezydent RP Andrzej Duda i prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski w drugiej turze wyborów uzyskali w gminie Łubianka tyle samo głosów. Obu kandydatów poparło p ... » więcej 2020-07-13, godz. 18:07 Ponad metrowy wąż w galerii handlowej. Klienci wezwali straż miejską Nietypowa interwencja strażników miejskich w Grudziądzu - łapali węża. Miał ponad metr długości i pełzał po holu galerii handlowej w Grudziądzu. » więcej 2020-07-13, godz. 17:00 Dziesięć mandatów dla studentów, którzy pijani pływali po Zalewie Koronowskim Policja ukarała mandatami dziesięć młodych osób, zatrzymanych przez policjantów pełniących służbę na Zalewie Koronowskim. » więcej 2020-07-13, godz. 15:16 Próba porwania 13-latki na bydgoskim Okolu? Sprawę bada policja Policjanci z Bydgoszczy wyjaśniają, czy na bydgoskim Okolu doszło do próby porwania nastolatki. Takie zgłoszenie otrzymali ostatnio funkcjonariusze. » więcej 2020-07-13, godz. 14:25 Komisja w Toruniu zgubiła puste karty do głosowania Nie doszło do przestępstwa związanego z wyborami - ustaliła toruńska policja. Komisja wyborcza w Szpitalu Dziecięcym w Toruniu zagubiła 56 kart do głosowania. ... » więcej 2020-07-13, godz. 12:26 Powyborcze komentarze polityków PiS oraz PO Zwycięstwo Andrzeja Dudy gwarantuje na najbliższe lata polityczny spokój, zyskanie w tak krótkim czasie tak ogromnego poparcia przez Rafała Trzaskowskiego jes ... » więcej 2020-07-13, godz. 09:55 Politolog: Bez względu na to kto wygrywa, ważne jest uznanie wyborów Najbliższe trzy lata, które dzielą nas od wyborów parlamentarnych, będą próbą realizacji programu Prawa i Sprawiedliwości. Cały czas jednak będzie trwał głębo ... » więcej 2020-07-13, godz. 08:09 Wierzby z rynku w Solcu Kujawskim - do wycięcia! Jedna ma ponad 3 metry w obwodzie Rozkład wewnętrzny, zniszczenia autorstwa grzyba owocnika żółciaka siarkowego i liczne uszkodzenia - to fragment analizy dendrologicznej jednego z okazów. Dru ... » więcej 2020-07-13, godz. 05:17 Wybory prezydenckie: wyniki głosowania na Kujawach i Pomorzu Rafał Trzaskowski wygrał drugą turę wyborów prezydenckich w województwie kujawsko-pomorskim, zdobywając 53,23 proc. głosów - wynika ze zbiorczych protokołów o ... » więcej 2020-07-12, godz. 22:32 PO w Toruniu: Niesamowita mobilizacja tych, którzy chcą innej prezydentury [wideo] - Nie wiemy kto wygra wybory. Dopiero pewnie w poniedziałek wieczorem PKW ogłosi, kto będzie prezydentem - mówili podczas wieczoru wyborczego działacze PO z T ... » więcej
1234567