Poniedziałek, 20 maja 2019 r.   Imieniny: Bazylego, Bernardyna, Aleksandra
Polskie Radio PiK » Wiadomości lokalne
2019-04-24, 20:44 Redakcja

Joanna Scheuring - Wielgus z nagrodą za...wciskanie dziecka z kąpielą w brzuch

Toruńska posłanka Joanna Scheuring - Wielgus została doceniona w plebiscycie Srebrne Usta Trójki 2018/fot. Wikipedia
Toruńska posłanka Joanna Scheuring - Wielgus została doceniona w plebiscycie Srebrne Usta Trójki 2018/fot. Wikipedia
Srebrne Usta "Trójki" w tym roku trafiły do byłej premier Ewy Kopacz. Drugie miejsce w plebiscycie zajęła Joanna Scheuring-Wielgus, toruńska posłanka Teraz!.
Słuchaczom i internautom najbardziej spodobała się wypowiedź wiceprzewodniczącej Platformy Obywatelskiej Ewy Kopacz, która 31 stycznia była gościem w programie "Fakt Opinie". Przypomnijmy, że była premier mówiła o dinozaurach.

Z kolei toruńska posłanka zdobyła serca i głosy słuchaczy Trójki za...

- Proszę mi nie wciskać tutaj dziecka z kąpielą do brzucha ("Dziecka z kąpielą do brzucha"? -zdziwienie dziennikarza), i proszę mi nie wmawiać, że ja coś powiedziałam, ponieważ pan kompletnie inaczej interpretuje. Pan kompletnie źle interpretuje to, co tu się dzieje.

W czasie odbierania nagrody posłanka Scheuring - Wielgus mówiła:

- Serdecznie dziękuję, bardzo się starałam, żeby być na pierwszym miejscu, ale mi się nie udało. Obiecuję, postaram się w najbliższym czasie, żeby zdobyć w końcu pierwsze miejsce. Wszystkim moim wielbicielom i wielbicielkom, hejterom i hejterkom chciałabym zakomunikować, że przejęzyczyłam się, przejęzyczam się i będę się przejęzyczać. Myliłam się, mylę się i będę się myliła. Obiecuję.

Trzecie miejsce zajął Ryszard Petru.
Ewa Kopacz o dinozaurach/IAR
Ewa Kopacz o reakcji wnuka na jej wypowiedź o dinozaurach/IAR
Joanna Scheuring - Wielgus komentuje swoje drugie miejsce w plebiscycie/IAR
Toruń

Wiadomości lokalne

2019-05-20, godz. 00:00 Złote medale za wynalazki naukowców z bydgoskich uczelni! Rozdrabniacz do tworzyw sztucznych i wkład do wózka inwalidzkiego dla pacjentów ze skostnieniami okołostawowymi, czyli przedmioty wymyślone i opatentowane prz ... » więcej 2019-05-19, godz. 17:30 Janusz Korwin-Mikke chce przekonać ludzi, którzy mają dość tego, co jest Regionalni kandydaci Konfederacji KORWiN Braun Liroy Narodowcy do Parlamentu Europejskiego szukali wyborców w Toruniu: - Niesiemy Europie wolność nadzieję i ś ... » więcej 2019-05-19, godz. 16:36 Częściej na Motoarenie jeżdżą żużlowcy. Tym razem tor zajęli rowerzyści [galeria] Rodzinny Piknik Rowerowy odbył się w Toruniu z okazji jubileuszu dziesięciolecia Motoareny. Chętnych do poczucia się jak zawodnik, nie brakowało. Kusił i tor, ... » więcej 2019-05-19, godz. 14:42 Od Chełmży, do Dachau. W „Wiatraku” o inspirującym życiorysie kapłana z regionu Robert Zadura, były konsul Polski w Monachium, w niedzielę (19.05.) o godz. 16, opowie o księdzu Wincentym Frelichowskim, bohaterze trzech swoich książek i pr ... » więcej 2019-05-19, godz. 14:00 Uczniowie z Grudziądza mogą skorzystać z wakacyjnych półkolonii Samorząd po raz pierwszy na tak dużą skalę organizuje w szkołach letni wypoczynek dla dzieci. Zapisy - w czterech grudziądzkich placówkach - już się rozpoczęł ... » więcej 2019-05-19, godz. 13:49 Królik z Myślęcinka wziął udział w sesji zdjęciowej naszego reportera Niby pospolite zwierzątko, a bardzo dzielne i wytrwałe. Europę zdobyło wyruszając z...Rzymu. Po setkach lat wędrówek królik doszedł także na Różopole. Ma się ... » więcej 2019-05-19, godz. 13:21 W Myślęcinku spotkali się dobrzy ludzie i dobre psy! [galeria] Na bydgoskim Różopolu odbył się Piknik Dobrych psów i ludzi. To cykliczne spotkanie dla czworonogów organizowane przez bydgoskie Schronisko dla Zwierząt. » więcej 2019-05-19, godz. 12:45 Już wiadomo, jakie atrakcje powstaną przy otwartym basenie na Astorii! Zjeżdżalnia pontonowa dla dzieci, boiska wielofunkcyjne i strefa ze zdrową żywnością - to część pomysłów mieszkańców, które zrealizowane zostaną w strefach re ... » więcej 2019-05-19, godz. 12:28 Zmarł Eugeniusz Izdebski, żniński twórca ludowy, wychowawca wielu rzeźbiarzy Inspiracją dla twórczości pana Eugeniusza były przede wszystkim tradycje regionu pałuckiego oraz miejscowego folkloru. Na trasie Szlaku Piastowskiego można sp ... » więcej 2019-05-19, godz. 12:06 W poszukiwaniu życiowego przewodnika można pójść do Wyższej Szkoły Bankowej ''Doświadcz coachingu'' - to hasło Międzynarodowego Tygodnia Coachingu, który rozpoczyna się w Bydgoszczy w poniedziałek - 20 maja. Organizatorzy liczą, że sp ... » więcej
1234567