Poniedziałek, 20 maja 2019 r.   Imieniny: Bazylego, Bernardyna, Aleksandra
Ostrzeżenie meteorologiczne przed burzami z gradem.
Ostrzeżenie meteorologiczne przed burzami z gradem.
Ostrzeżenie meteorologiczne przed burzami z gradem.
Polskie Radio PiK » Wiadomości lokalne
2019-03-02, 18:11 Redakcja

Wypadek na drodze nr 10 Bydgoszcz - Toruń. W Dybowie/Cierpicach zderzyły się 3 auta osobowe i ciężarówka

Fot. facebook/Marcin Czarnecki
Fot. facebook/Marcin Czarnecki
Fot. ilustracyjna/Pixabay.com
Fot. ilustracyjna/Pixabay.com
Jedna osoba zginęła, a dwie zostały ranne na krajowej 10 w Dybowie/Cierpicach koło Torunia. Zderzyły się trzy samochody osobowe i ciężarówka.
Wypadek miał miejsce na 295. kilometrze drogi krajowej nr 10, na odcinku pomiędzy Bydgoszczą i Toruniem. Na miejsce skierowano pięć zastępów straż pożarnej.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca forda fiesty, jadący w kierunku Bydgoszczy, prawdopodobnie podczas manewru wyprzedzania zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z ciężarówką z przyczepą. W wyniku zderzenia pojazd ciężarowy, jadący w kierunku Torunia, zjechał na przeciwległy pas i zderzył się z hondą civic oraz jadącym za nią renualt megane. Kierowca hondy zginął na miejscu - poinformowała podinsp. Wioletta Dąbrowska, rzeczniczka KMP w Toruniu.

Przez kilka godzin droga była zablokowana.

Wyznaczone zostały objazdy. Samochody jadące od strony Torunia, na węźle Toruń - Wschód policja kierowała w stronę Inowrocławia (DK15), a jadące od strony Bydgoszczy w Makowiskach zawracała do Bydgoszczy, by kierowcy jechali do Torunia drogą krajową nr 80 (przez Fordon).
Mówi podinsp. Wioletta Dąbrowska, rzeczniczka KMP w Toruniu
Toruń

Wiadomości lokalne

2019-05-20, godz. 14:35 Piesi są najważniejsi? W bydgoskim ratuszu o współczesnych miastach W ratuszu zorganizowano konferencję popularnonaukową pn. „Wyzwania dla współczesnych miast”. Wszyscy jesteśmy pieszymi to cykl konferencji organizowanych prze ... » więcej 2019-05-20, godz. 13:38 Uroczystość w Paterku. Dzieciaki będą uczyć się w nowiutkich salach! Drugą część Szkoły Podstawowej im. św. Jana Pawła II, gdzie będą mieścić się sale dydaktyczne, otwarto w poniedziałek we wsi Paterek koło Nakła nad Notecią. D ... » więcej 2019-05-20, godz. 12:34 Pytania do posła Krzysztofa Brejzy i Radosława Sikorskiego. O co pyta Przemysław Przybylski? Przemysław Przybylski, trójka na liście PiS do Europartamentu przyjechał dziś do Inowrocławia, aby przed biurem posła Krzysztofa Brejzy powtórzyć pytania zada ... » więcej 2019-05-20, godz. 11:54 List otwarty posła Olszewskiego do biskupa Tyrawy Paweł Olszewski, poseł Platformy Obywatelskiej, napisał kolejny list do biskupa Jana Tyrawy w sprawie ks. Mirosława K. » więcej 2019-05-20, godz. 09:55 Czy wreszcie będziemy oddychać czystszym powietrzem? Duże zainteresowanie dofinansowaniem wymiany pieców Program Czyste Powietrze cieszy się wielką popularnością. Od września podpisano już w naszym regionie ponad 1000 umów na dofinansowanie wymiany źródeł ciepła ... » więcej 2019-05-20, godz. 07:00 Zakwaszenie organizmu, zespół chronicznego zmęczenia? Serio? W najbliższą środę, 22 maja, lek. Szymon Suwała, w ramach cyklu „Medyczna środa” zaprasza na wykład, pt. „O chorobach prawdziwych i nieprawdziwych - obalamy m ... » więcej 2019-05-20, godz. 00:00 Złote medale za wynalazki naukowców z bydgoskich uczelni! Rozdrabniacz do tworzyw sztucznych i wkład do wózka inwalidzkiego dla pacjentów ze skostnieniami okołostawowymi, czyli przedmioty wymyślone i opatentowane prz ... » więcej 2019-05-19, godz. 17:30 Janusz Korwin-Mikke chce przekonać ludzi, którzy mają dość tego, co jest Regionalni kandydaci Konfederacji KORWiN Braun Liroy Narodowcy do Parlamentu Europejskiego szukali wyborców w Toruniu: - Niesiemy Europie wolność nadzieję i ś ... » więcej 2019-05-19, godz. 16:36 Częściej na Motoarenie jeżdżą żużlowcy. Tym razem tor zajęli rowerzyści [galeria] Rodzinny Piknik Rowerowy odbył się w Toruniu z okazji jubileuszu dziesięciolecia Motoareny. Chętnych do poczucia się jak zawodnik, nie brakowało. Kusił i tor, ... » więcej 2019-05-19, godz. 14:42 Od Chełmży, do Dachau. W „Wiatraku” o inspirującym życiorysie kapłana z regionu Robert Zadura, były konsul Polski w Monachium, w niedzielę (19.05.) o godz. 16, opowie o księdzu Wincentym Frelichowskim, bohaterze trzech swoich książek i pr ... » więcej
1234567