Niedziela, 17 lutego 2019 r.   Imieniny: Aleksego, Zbigniewa, Lukasza
Polskie Radio PiK » Wiadomości lokalne
2019-01-08, 15:00 Tatiana Adonis

Siostra broniła brata przed sądem. Proces Rafała P. o znęcanie się nad żoną

- To jedna wielka manipulacja - tak o nagraniach upublicznionych przez Karolinę Piasecką z udziałem męża mówiła w sądzie siostra Rafała P. Fot. Tatiana Adonis
- To jedna wielka manipulacja - tak o nagraniach upublicznionych przez Karolinę Piasecką z udziałem męża mówiła w sądzie siostra Rafała P. Fot. Tatiana Adonis
- To jedna wielka manipulacja - tak o nagraniach upublicznionych przez Karolinę Piasecką z udziałem męża mówiła w sądzie siostra Rafała P. Kobieta zeznawała jako świadek w procesie byłego radnego Bydgoszczy.
Rafał P. jest oskarżony o znęcanie się nad żoną. W winę mężczyzny nie wierzy także inna jego krewna oraz zaprzyjaźniony budowlaniec. Oni także zeznawali dziś w sądzie.

Rafał P. miał znęcać się psychicznie i fizycznie nad żoną. O sprawie zrobiło się głośno na początku 2017 roku, kiedy żona Rafała P. opublikowała w internecie nagrania z domowych awantur. Mężczyzna nie przyznaje się do winy.

- Rafał z Karoliną poznali się w zespole w kościele. On grał na gitarze, ona była jedną z wokalistek. Pasowali do siebie idealnie - mówiła przed sądem siostra byłego radnego. Podkreślała, że nigdy nie widziała, aby brat atakował słownie lub fizycznie swoją żonę. Przeciwnie, to Karolina miała wyzywać męża.

Kobieta stwierdziła, że oprócz momentów, kiedy Karolina wyzywała Rafała, w małżeństwie jej brata panowały bardzo dobre relacje. W jej ocenie nagrania upublicznione przez bratową to manipulacja.

Siostra Rafała P. stwierdziła, że na nagraniach rozpoznaje głos brata, ale zastrzegła, że mamy XXI wiek i dużo rzeczy można sfałszować.

Pokrzywdzona Karolina Piasecka występuje w procesie jako oskarżyciel posiłkowy.
Siostra broniła brata przed sądem. Proces Rafała P. o znęcanie się nad żoną (Popołudnie z nami)

Wiadomości lokalne

2019-02-17, godz. 12:13 Rozbudowa Grunwaldzkiej w Bydgoszczy. Zima nie taka zła Trwają prace na kolejnych odcinkach rozbudowywanej ulicy Grunwaldzkiej. Wykonawca przygotowuje się do budowy drugiej jezdni na Czyżkówku. Ze względu na przebu ... » więcej 2019-02-16, godz. 20:45 Dwie rodziny zatruły się tlenkiem węgla. W Świeciu i w Grudziądzu Czad pojawił się w mieszkaniu na pierwszym piętrze wielorodzinnego budynku przy ulicy Sądowej w Świeciu. Sześć osób, w tym trójka dzieci, trafiło do szpitala. ... » więcej 2019-02-16, godz. 20:22 Koty bengalskie, szkockie i wiele innych ras. Pokaz w Zielonych Arkadach 39 rasowych kotów i setki odwiedzających. W centrum handlowym Zielone Arkady w Bydgoszczy odbywał się pokaz kotów rasowych. Każdy miłośnik kociej urody mógł z ... » więcej 2019-02-16, godz. 18:47 Chcą być bliżej Boga i żyć dla innych. 85 lat Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Mija 85 lat od założenia Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. W Centrum Dialogu im. Jana Pawła II w Toruniu spotkali się jego przedstawiciele z diecezji z c ... » więcej 2019-02-16, godz. 17:15 Pościg i strzały w Bydgoszczy. Policjanci ścigali pijanego kierowcę Policyjny pościg i strzały - to wszystko wydarzyło się dzisiaj w Bydgoszczy. Mundurowi ścigali pijanego kierowcę. » więcej 2019-02-16, godz. 14:53 Ponad 1500 psów na dwóch wystawach w Bydgoszczy [zdjęcia] W sobotę i niedzielę (16-17 lutego) w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym trwa 14. Walentynkowa Wystawa Psów Rasowych.W sobotnią noc dodatkowo odbędzie ... » więcej 2019-02-16, godz. 11:31 Poseł PiS pozywa prezydenta Bydgoszczy. „Za insynuacje pod moim adresem” Posłowie i samorządowcy z regionu spotkali się w piątek w bydgoskim sądzie - relacjonuje „Gazeta Pomorska”. Poseł PiS Łukasz Schreiber pozwał prezydenta Bydgo ... » więcej 2019-02-16, godz. 10:41 Pomóżmy chorym dzieciom. Wystąpią dla nich artyści Kilka dni zabaw i koncertów w ramach pomocy dla dzieci walczących z nowotworami organizuje Stowarzyszenie Łatwo Pomagać z Wtelna. » więcej 2019-02-16, godz. 08:02 O energii odnawialnej i nie tylko! W Grudziądzu powstanie "Młyn Energii"! W Grudziądzu powstanie centrum edukacji i nauki o nazwie 'Młyn Energii'. Porozumienie w tej sprawie podpisał dzisiaj marszałek województwa Piotr Całbecki i pr ... » więcej 2019-02-16, godz. 07:09 Czy Skarb Bydgoski wypromuje Bydgoszcz? Gadżety promujące bydgoski skarb wkrótce będą dostępne dla mieszkańców i turystów. W Bydgoskim Centrum Informacji pojawią się wkrótce kubki, koszulki, czy baw ... » więcej
1234567