Środa, 24 kwietnia 2019 r.   Imieniny: Horacego, Feliksa, Grzegorza
Polskie Radio PiK » Wiadomości lokalne
2018-06-29, 12:47 Redakcja

Gratulacje od prezydenta Torunia dla Polskiego Radia PiK

Polskie Radio PiK otrzymało Wyróżnienie Marszałka Kujawsko-Pomorskiego w kategorii "promocja województwa"/fot. Archiwum
Polskie Radio PiK otrzymało Wyróżnienie Marszałka Kujawsko-Pomorskiego w kategorii "promocja województwa"/fot. Archiwum
Prezydent Torunia Michał Zaleski gratuluje nam Wyróżnienia Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego, przyznanego za promocję regionu.
- Okazane honory potwierdzają Państwa zasługi dla utrzymania w regionie (a więc i w Toruniu) wysokiej kultury medialnej i są formą publicznej pochwały za Państwa pracę, zwłaszcza realizację audycji promujących walory turystyczno-krajoznawcze naszego województwa – napisał prezydent Torunia Michał Zaleski w liście zaadresowanym do prezes Jolanty Kuligowskiej-Roszak oraz zespołu Radia Pomorza i Kujaw. - Z uznaniem odbieram zatem Państwa obecność wśród słuchaczy Radia PiK i wpisanie własnych starań w najlepsze karty regionalnego rynku medialnego. Dziękuję za to, że określają Państwo dobry wizerunek i prestiż środowiska dziennikarskiego Pomorza i Kujaw – czytamy w liście prezydenta.

Nagrody Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego wręczono w Toruniu w 13 kategoriach, takich jak np. gospodarka, fundusze unijne czy ochrona zdrowia. Zostały nimi uhonorowane osoby i zespoły, które swoją aktywnością, działalnością i codzienną pracą przyczyniają się do rozwoju regionu. 

Bardzo dziękujemy zarówno za nagrodę, jak i gratulacje.

Wiadomości lokalne

2019-04-24, godz. 16:15 Matura? W większości szkół w regionie wciąż pisana jest palcem po wodzie... W szkołach, w których nie odbyła się rada pedagogiczna klasyfikująca uczniów do matury, decyzję o dopuszczeniu młodzieży do egzaminu dojrzałości podejmie dyre ... » więcej 2019-04-24, godz. 14:45 Kandydat PiS do Europarlamentu. "Ma pomysł i program dla regionu" - Jest młody i operatywny, takich ludzi nam potrzeba - mówiła o Marcinie Wrońskim, kandydacie do Parlamentu Europejskiego poseł Porozumienia Jarosława Gowina ... » więcej 2019-04-24, godz. 13:51 „Flisak” popłynie przez Wisłę. Vouchery na zakup rowerów dla laureatów konkursu „Flisak” to nazwa jednostki promowej, która będzie kursować między brzegami Wisły na wysokości Solca Kujawskiego i Czarnowa w gminie Zławieś Wielka. Imię dla ... » więcej 2019-04-24, godz. 13:28 W zamachach zginęli ich bliscy. Msza św. z udziałem studentów ze Sri Lanki Duszpasterstwo Akademickie 'Martyria' w Bydgoszczy zaprasza na Mszę św. w intencji ofiar zamachów na Sri Lance. Będą na niej obecni młodzi z tego państwa, stu ... » więcej 2019-04-24, godz. 12:53 Kilogramy narkotyków trzymał w mieszkaniu i na działce [zdjęcia, wideo] Kilka kilogramów narkotyków znaleźli policjanci u 26-letniego bydgoszczanina. Grozi mu do 10 lat więzienia » więcej 2019-04-24, godz. 12:14 Daniel w pułapce, z siatką owiniętą wokół szyi. Uwolnili go policjanci [wideo] W wielkanocną niedzielę policjanci z Grudziądza mieli nietypową interwencję. Uwolnili daniela, który utkwił w siatce ogrodzeniowej i nie mógł się wydostać. » więcej 2019-04-24, godz. 11:47 Sławomir Wittkowicz: Rząd powinien dawno uruchomić "plan B" w sprawie matur Wolny Związek Zawodowy Solidarność-Oświata, działający przy Forum Związków Zawodowych podjął decyzję o kontynuowaniu strajku nauczycieli. Przewodniczący związ ... » więcej 2019-04-24, godz. 10:47 Matura 2019: gdzie świadectwa gotowe, a gdzie ciągle czekają na radę kwalifikacyjną Rady klasyfikacyjnej odbyły się w 25 ze 185 strajkujących techników i liceów w woj. kujawsko-pomorskim. - Na dziś i jutro zaplanowane są rady pedagogiczne w s ... » więcej 2019-04-24, godz. 08:05 Zbiorniki retencyjne i nowoczesne kurtyny. Wodne inwestycje w Bydgoszczy Dziewięć zbiorników retencyjnych, które będą gromadzić nadmiar wody deszczowej, zostanie wybudowanych na terenie Bydgoszczy. Miasto zakupiło też nowoczesne ku ... » więcej 2019-04-23, godz. 19:31 Przejścia dla pieszych zostaną oświetlone. W mieście będzie bezpieczniej Bydgoszcz inwestuje w bezpieczeństwo. Miasto planuje doświetlić co najmniej 20 przejść dla pieszych. » więcej
1234567