Poniedziałek, 30 listopada 2020 r.   Imieniny: Andrzeja, Maury, Konstanteg
Polskie Radio PiK » Wiadomości lokalne
Ogłoszenie własne nadawcy
2014-01-12, 15:05 Marek Ledwosiński

22. Finał WOŚP we Włocławku, pod wodą i w Hali Mistrzów

Zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej oraz godnej opieki medycznej seniorów - to cel tegorocznego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
W całym kraju zorganizowano setki koncertów i atrakcyjnych wydarzeń, podczas których można wspomóc charytatywną akcję. We Włocławku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra nawet pod wodą. W ubiegłym roku WOŚP zebrała ponad 50 milionów złotych.

Ważna zmiana w programie Wielskiej Orkiestry we Włocławku. Finałowy koncert, który pierwotnie miał się odbyć na plenerowiej scenie w Alejach Chopina, przeniesiony został do Hali Mistrzów.

We Włocławku mocno wieje i pada przelotny deszcz. Sztab orkiestry w ostatniej chwili zadecydował, że właśnie z powodu złej pogody koncert ruszy pod dachem Hali Mistrzów.
Szefowa włocławskiego sztabu, Beata Krajewska przypomina jednocześnie, że uliczna zbiórka pieniędzy do puszek kończy się we Włocławku o godz. 16.00.

22. Finał Wielkiej Orkiestry przebiega we Włocławku bezpiecznie. Nadkomisarz Małgorzata marczak z Komendy Miejskiej Policji potwierdza, że w mieście nie odnotowano żadnych złych incydentów, związanych ze zbiórką pieniędzy.

Właśnie ze względu na bezpieczeństwo wolontariuszy uliczne zbiórki pieniędzy we Włocławku już się zakończyły. Obecnie wolontariusze zwożeni są do sztabu w Hali Mistrzów. Przywożą ich uczynni włocławianie w ramach akcji "Taxi za uśmiech". Wszystkie samochody, których właściciele zadeklarowali taką pomoc dla Orkiestry, są specjalnie oznakowane.
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy brzmi we Włocławku nawet pod wodą.
Finałowy koncert WOŚP we Włocławku, przeniesiony został do Hali Mistrzów.
22. Finał Wielkiej Orkiestry przebiegł we Włocławku bezpiecznie..

Wiadomości lokalne

2020-11-30, godz. 17:38 Akcja „Bezpieczna kolej”. Czy łatwo w pociągu o zakażenie? W czasie epidemii bezpieczeństwo nabiera wyjątkowego znaczenia i zależy nam na tym, aby pasażerowie rzeczywiście czuli się bezpiecznie - mówi Adam Musiał - dy ... » więcej 2020-11-30, godz. 15:57 Odpowie za wulgarne znieważenie policjanta. 22-latek: Jestem niewinny 22-letniemu Dawidowi Blachowskiemu z Torunia postawiono dziś zarzut znieważenia policjanta podczas sobotniej akcji Strajku Kobiet w Toruniu. Mężczyzna twierdz ... » więcej 2020-11-30, godz. 14:52 W „Rozmowie dnia” o negocjacjach dotyczących budżetu UE Dr Sławomir Sadowski, politolog, który był gościem „Rozmowy dnia” Polskiego Radia PiK, przewiduje, że w sprawie budżetu Unii Europejskiej prawdopodobnie zosta ... » więcej 2020-11-30, godz. 13:07 Więcej miejsc dla samochodów na Kapuściskach w Bydgoszczy Zakończyła się budowa miejsc parkingowych przy ul. Szarych Szeregów na bydgoskich Kapuściskach. Powstało prawie 50 stanowisk z dodatkowymi miejscami dla pojaz ... » więcej 2020-11-30, godz. 12:05 Kujawsko-pomorscy rolnicy najczęściej wybierali kontakt z rachmistrzem. Kończy się spis rolny Rolnicy z regionu spisali się wzorowo. 30 listopada to ostatni dzień powszechnego spisu rolnego. » więcej 2020-11-30, godz. 09:58 Tak będzie wyglądać nowa remiza w Grudziądzu. Kiedy powstanie? Grudziądzcy strażacy będą mieli nową remizę. Działkę za darmo przekazało miasto. » więcej 2020-11-29, godz. 20:23 Finisz remontu chodników przy ul. Powstańców Wielkopolskich w Bydgoszczy Kończy się przebudowa kolejnych odcinków chodnika wzdłuż ul. Powstańców Wielkopolskich na osiedlu Bielawy. Inwestycja realizowana jest w oparciu o Bydgoski Bu ... » więcej 2020-11-29, godz. 18:23 Wystawy, fontanny, tarasy. Coraz bliżej Parku Kultury Młyn Rothera w Bydgoszczy [zdjęcia] Do finiszu zbliżają się prace budowlane przy rewitalizacji gmachu Młyna Rothera. Z początkiem przyszłego roku ruszą odbiory i rozruchy technologiczne. W odres ... » więcej 2020-11-29, godz. 09:43 Dyrektor szpitala w Grudziądzu nie chce większej liczby łóżek „covidowych” Grudziądzki szpital nie chce zwiększać bazy łóżkowej dla pacjentów chorych na COVID-19, bo chce pomagać również innym mieszkańcom. » więcej 2020-11-28, godz. 19:30 W Toruniu uczczono rocznicę przyznania praw wyborczych kobietom w Polsce Spacer z okazji 102. rocznicy przyznania praw wyborczych kobietom odbył się w Toruniu. Uczestnicy spotkali się przy pomniku marszałka Józefa Piłsudskiego, któ ... » więcej
1234567