Niedziela, 21 kwietnia 2019 r.   Imieniny: Anzelma, Bartosza, Feliksa / Przeniesiono Bydgoski Węzeł Radiowy do wilii przy ul. Gdańskiej 50 (1945)
Polskie Radio PiK » Na antenie TVP3 Bydgoszcz
2018-01-24, 13:43 Redakcja

"Łap start up"

Polska stawia na innowacyjnych! Dobre przykłady świetnie prosperujących start - upów, praktyczne informacje jak stworzyć własny start up - to treści, których potrzebują młodzi ludzie w Polsce. Optymistyczna wizja możliwości wytyczenia własnej ścieżki kariery, na własnych zasadach - jest młodym ludziom w Polsce bardzo potrzebna. Warto pomóc im zrealizować marzenia! Program "Łap start - up" to pomysł na tv bloga jednego z najciekawszych polskich innowatorów i informatyków młodego pokolenia, 23 - letniego Petrosa Psyllosa. Młody naukowiec przemierzy Polskę wzdłuż i wszerz w poszukiwaniu interesujących przykładów polskich start - upów, przy okazji tworząc autorski blog na ten temat. Połączy w ten sposób media tradycyjne ze społecznościowymi.

W kolejnym odcinku spróbujemy odpowiedzieć na pytanie czy romans literatury z technologią ma szansę na sukces. Aby to sprawdzić przeniesiemy się do Olsztyna, gdzie powstaje jeden z nielicznych w Polsce start - upów w całości wymyślonych przez kobiety. Literacka Mapa świata, a właściwie Plot on spot będzie gromadził informacje związane z fabułą i powstawaniem filmów, książek seriali i komiksów. Po to by w łatwy sposób za pomocą nowych technologii można było wyszukać ciekawe treści, związane z określonym miejscem na mapie świata!
12 czerwca 2018 roku o godzinie 19:00
starsze   nowsze