Wtorek, 25 lutego 2020 r.   Imieniny: Wiktora, Cezarego
Utrudnienia na A1 po wypadku w Rogówku koło Torunia.
Polskie Radio PiK » Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Informacje z "hokej na lodzie"

2020-02-22 Kolejna nieznaczna przegrana toruńskich hokeistów w Tychach Hokeiści Energi Toruń przegrali drugi z rzędu mecz ćwierćfinałowy fazy play-off ekstraklasy w Tychach z Mistrzem Polski, GKS-em. W piątek torunianie ulegli faworytom 2:4 przy prowadzeniu 2:0, a dziś przegrali 1:2. Tyszanie objęli prowadze ... » więcej 2020-02-21 Toruńscy hokeiści bliscy sprawienia sensacji w Tychach W pierwszym meczu ćwierćfinałowym fazy play-off Hokejowej Ekstraligi, Energa Toruń przegrała na lodowisku w Tychach z GKS-em 2:4. Po pierwszej bezbramkowej tercji, w drugiej jedynego gola strzelili torunianie. Na początku trzeciej tercji ... » więcej 2020-02-14 Porażka toruńskich hokeistów na lodowisku w Tychach W meczu 48. kolejki Ekstraligi, hokeiści Energi Toruń przegrali w Tychach z Mistrzem Polski GKS-em 0:5. Po bezbramkowej pierwszej tercji, gospodarze urządzili sobie strzelecką kanonadę. Drugą tercję tyszanie wygrali 3:0, a ostatnią, trzec ... » więcej 2020-02-13 Toruńscy hokeiści przegrali zaległy mecz Ekstraligi w ostatnich sekundach W zaległym spotkaniu 41. kolejki hokejowej Ekstraligi, zespół Energi Toruń przegrał na wyjeździe z GKS-em Jastrzębie 2:3. Rywale decydującego gola strzelili w ostatnich sekundach meczu! » więcej 2020-02-02 Emocje na Tor-Torze. Zwycięstwo hokeistów Energi W kolejnym meczu Ekstraligi, hokeiści Energi Toruń pokonali na swoim lodowisku Zagłębie Sosnowiec 6:5. O zwycięstwie zadecydowała niesamowita skuteczność gospodarzy w pierwszej tercji, wygranej czterema bramkami. » więcej 2020-01-31 Pewna wyjazdowa wygrana toruńskich hokeistów z Naprzodem Janów W meczu 46. kolejki hokejowej Ekstraligi, ósma w tabeli Energa Toruń pokonała w Katowicach najsłabszy zespół rozgrywek - Naprzód Janów 5:1. Po pierwszej tercji torunianie wygrywali 1:0, w drugiej zwyciężyli 2:1 i po 40. minutach meczu pro ... » więcej 2020-01-28 Porażka toruńskich hokeistów na lodowisku w Krakowie W meczu 45. kolejki hokejowej Ekstraligi, zespół Energi Toruń przegrał w Krakowie z miejscową Cracovią 1:5. Rywale w pierwszej tercji pokonali torunian 2:0, a w drugiej 1:0. W ostatniej odsłonie krakowianie powiększyli przewagę do pięciu ... » więcej 2020-01-26 Toruńscy hokeiści przegrali na Tor-Torze "derby północy" po dogrywce W spotkaniu 44. kolejki hokejowej Ekstraligi, Energa Toruń przegrała na swoim lodowisku z Lotosem Gdańsk 2:3 po dogrywce. Pierwsza tercja emocjonująca, zakończyła się remisem 1:1. W drugiej lepsi byli torunianie, którzy po golu w 29. minu ... » więcej 2020-01-24 Hokeiści z Torunia znów wygrali po rzutach karnych W meczu 43. kolejki hokejowej Ekstraligi, Energa Toruń pokonała w Katowicach GKS po rzutach karnych. W regulaminowym czasie gry był remis 2:2. Dogrywka nie przyniosła rozstrzygnięcia. W rzutach karnych torunianie wygrali 2:0. Zespół z Kat ... » więcej 2020-01-21 Słynne "Szarotki" pokonane na lodowisku w Toruniu w rzutach karnych W meczu 42. kolejki Ekstraligi hokejowej, zespół Energi Toruń pokonał na Tor-Torze Podhale Nowy Targ po rzutach karnych. W regulaminowym czasie na toruńskim lodowisku był remis 3:3, a dogrywka nie przyniosła rozstrzygnięcia. » więcej