Poniedziałek, 06 lipca 2020 r.   Imieniny: Gotarda, Dominiki, Lucji
Polskie Radio PiK » Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Informacje z "siatkówka"

2020-04-22 Bydgoska siatkarka poleca w tym okresie zdrowe odżywianie W czasie pandemii sprawdzamy co słychać u znanych i lubianych sportowców z Pomorza i Kujaw. Dziś skontaktowaliśmy się z czołową siatkarką Banku Pocztowego Pałac Bydgoszcz - Eweliną Żurowską, którą kibice do niedawna oklaskiwali, grającą p ... » więcej 2020-04-20 Marcin Ogonowski trenerem bydgoskich siatkarzy w pierwszej lidze Trener Marcin Ogonowski poprowadzi w nowym sezonie pierwszoligową drużynę siatkarzy Visły Bydgoszcz. Bydgoski klub poinformował, że ''obecne okoliczności pandemii mocno spowolniły prace nad budową zespołu, ale chcąc układać wszystko we wł ... » więcej 2020-03-27 Siatkarki Jokera Świecie mają szanse w nowym sezonie zagrać w ekstraklasie! [dźwięk] Zespół ze Świecia po raz drugi z rzędu wygrał rywalizację w 1. lidze, a władze klubu starają się o audyt pozwalający na występy w Lidze Siatkówki Kobiet. Tegoroczny sezon wskutek pandemii koronawirusa został zakończony po serii zasadnicze ... » więcej 2020-03-25 Siatkarze Visły spadli do pierwszej ligi. Siatkarki Pałacu 6. w LSK Sezon w ekstraklasie kobiet i mężczyzn został zakończony z powodu koronawirusa - poinformowały władze PLS. Tytuł mistrzowski przyznano tylko u siatkarek i zdobył go Grupa Azoty Chemik Police. Do I ligi spadły zawodniczki Wisły Warszawa i ... » więcej 2020-03-19 Bydgoskie siatkarki też zakończą sezon. Oficjalny komunikat za tydzień! Po spotkaniu przedstawicieli klubów Ligi Siatkówki Kobiet kluby doszły do porozumienia w sprawie rozdania medali mistrzostw Polski. Faza pucharowa się nie odbędzie, a mistrzem Polski zostanie Grupa Azoty Chemik Police. Decyzja ta zostanie ... » więcej 2020-03-07 Bydgoscy siatkarze wygrali, ale ekstraklasy nie uratują [dźwięk] W 24. kolejce Plus Ligi, siatkarze Visły Bydgoszcz pokonali w Hali Łuczniczka Ślepsk Suwałki 3:0, w setach: 26:24, 25:21 i 25:23. Dla bydgoskiego zespołu to zwycięstwo na przysłowiowe 'otarcie łez'. Na dwie kolejki przed zakończeniem sezo ... » więcej 2020-03-02 Bydgoskie siatkarki wygrywają i kończą sezon zasadniczy na 6. miejscu W spotkaniu 22., ostatniej kolejki sezonu zasadniczego Ligi Siatkówki Kobiet, Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz pokonał w hali Łuczniczka Volley Wrocław 3:0, w setach: 25:13, 25:19 i 25:20. Bydgoszczanki do fazy play-off przystąpią z szóstej ... » więcej 2020-03-01 Bydgoscy siatkarze przegrali u siebie mecz ostatniej szansy na utrzymanie W 22. kolejce Plus Ligi siatkarze Visły Bydgoszcz ulegli w hali Łuczniczka zespołowi Cuprum Lubin 2:3. Decydującego seta bydgoszczanie przegrali 12:15. » więcej 2020-02-28 Bydgoskich siatkarzy poprowadzi nowy trener! Przemysław Michalczyk nie jest już trenerem siatkarzy bydgoskiej Visły. Prowadzony przez niego zespół na 4 kolejki przed końcem sezonu zasadniczego Plus Ligi zajmuje ostatnie miejsce w tabeli, mając aż 10 punktów straty do Asseco Resovii ... » więcej 2020-02-27 Porażka bydgoskich siatkarzy w Olsztynie w meczu Plus Ligi W meczu 21. kolejki Plus Ligi, siatkarze Visły Bydgoszcz przegrali w Olsztynie z Indykpolem 0:3. Pierwszego seta rywale wygrali 25:13, w drugim zwyciężyli 25:14, a w trzecim 25:17. Olsztynianie w tabeli plasują się na 10. miejscu, a bydgo ... » więcej