Piątek, 03 lipca 2020 r.   Imieniny: Jacka, Anatola, Tomasza
Polskie Radio PiK » Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Informacje z "Anwil Włocławek"

2020-01-28 Koszykarze Anwilu stracili szansę na wyjście z grupy w Lidze Mistrzów W meczu 13., przedostatniej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów koszykarzy, Anwil Włocławek uległ we własnej hali tureckiemu zespołowi Bandirma 84:89. Pierwszą kwartę włocławianie przegrali 20:26, ale drugą wygrali 23:16 i w połowie spotk ... » więcej 2020-01-25 Wysoka wygrana koszykarzy Anwilu w Hali Mistrzów [DŹWIĘK] W meczu 18. kolejki Energa Basket Ligi, Mistrz Polski - Anwil Włocławek pokonał na własnym parkiecie Spójnię Stargard 110:84. O zwycięstwie zadecydowała skuteczna gra włocławian w ostatniej, czwartej kwarcie wygranej aż 36:16. To spotkani ... » więcej 2019-12-31 Ekstraklasa koszykarzy - Polski Cukier Toruń już nie jest liderem rozgrywek Poniedziałkowy mecz w Gliwicach, w którym Stelmet wygrał z miejscowym GTK, zakończył 14. kolejkę ekstraklasy. Nowym liderem rozgrywek zostali zielonogórzanie. Polski Cukier Toruń, po porażce na wyjeździe z BM Slam Stalą, spadł na 2. miejs ... » więcej 2019-12-27 Ekstraklasa koszykarzy - świąteczny mecz dla Anwilu Włocławek! W świątecznym pojedynku, hicie 14. kolejki ekstraklasy koszykarzy, Anwil Włocławek we własnej hali wygrał z Arką Gdynia 83:65. » więcej 2019-12-21 Ekstraklasa koszykarzy - porażka Astorii i minimalny triumf Anwilu Zmienne szczęście drużyn z naszego regionu w 13. kolejce ekstraklasy koszykarzy. Enea Astoria Bydgoszcz przegrała u siebie z GTK Gliwice 96:104. Z kolei Anwil Włocławek pokonał na wyjeździe BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 98:96. » więcej 2019-12-14 Ekstraklasa koszykarzy - Anwil Włocławek nie dał szans Kingowi Szczecin W 12. kolejce ekstraklasy koszykarzy Anwil Włocławek na własnym boisku rozgromił Kinga Szczecin 110:82. » więcej 2019-12-11 Koszykarska Liga Mistrzów - Anwil Włocławek z czwartym zwycięstwem! Koszykarze Anwilu Włocławek wygrali u siebie z niemieckim zespołem RASTA Vechta 103:92 w meczu 8. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów FIBA. Mistrzowie Polski mają w tych rozgrywkach bilans 4-4. » więcej 2019-12-08 Ekstraklasa koszykarzy - przełamanie Enea Astorii i wysoka porażka Anwilu Włocławek W 11. kolejce ekstraklasy koszykarzy Enea Astoria Bydgoszcz pokonała PGE Spójnię Stargard 90:82, odnosząc pierwsze zwycięstwo w sezonie u siebie. Z kolei mistrz Polski Anwil Włocławek niespodziewanie przegrał na wyjeździe ze Startem Lubli ... » więcej 2019-12-01 Ekstraklasa koszykarzy - triumfy Anwilu i Polskiego Cukru W 10. kolejce ekstraklasy koszykarzy Anwil Włocławek wygrał u siebie z MKS-em Dąbrowa Górnicza 111:88. Z kolei Polski Cukier Toruń pokonał na wyjeździe Trefl Sopot 80:63. » więcej 2019-11-25 Ekstraklasa koszykarzy - porażka Enea Astorii i triumf Anwilu Włocławek W 9. kolejce ekstraklasy koszykarzy Enea Astoria Bydgoszcz przegrała we własnej hali z Asseco Gdynia 72:82. Z kolei Anwil Włocławek wygrał u siebie ze Śląskiem Wrocław 96:85. Wcześniej, w piątek, Polski Cukier Toruń na wyjeździe pokonał P ... » więcej