Środa, 02 grudnia 2020 r.   Imieniny: Balbiny, Bibianny, Pauliny
Polskie Radio PiK » Czytanie nie boli » Magazyn Literacki
Ogłoszenie własne nadawcy
2019-07-05, 20:28 Adam Droździk

Czerwiec

30 czerwca 2019

W audycji Bogumiły Wresiło m.in. o najnowszej powieści Anny Cieplak pt. "Lekki bagaż". Zabrzmiał też kolejny fragment powieści Sheryl Brownie "Opiekunka", a także rozmowy Tomasza Nowaka i Magdaleny Frączek o nieidealnej miłości w tytule "Ojcowie i córki". Zajrzeliśmy również do książki pt. "Sławni i zabawni wielcy ludzie w anegdocie".
Polskie Radio PiK - Czytanie nie boli z 30.06.2019

23 czerwca 2019

W audycji Iwony Muszytowskiej-Rzeszotek jak zwykle recenzje oraz konkursy. Spotkaliśmy się z Tomaszem Organkiem, który zadebiutował książką "Teaoria opanowywania trwogi", Wojtek Sobociński polecał książkę Ryszarda Ćwirleja "Masz to jak w banku". W audycji także kolejny odcinek "Opiekunki" Sheryl Browne a także cykl "Książki pod lupą".
Polskie Radio PiK - Czytanie nie boli z 23.06.2019

16 czerwca 2019

Na półmetku czerwca jak zawsze u nas recenzje, a także kolejna szansa dla Słuchaczy, na wygranie dwóch książek: "Boskie zwierzęta" - Szymona Hołowni oraz "Trump - pod ostrzałem" czyli kontynuacja bestsellerupt. "Ogień i furia" autorstwa Michaela Wolffa. W audycji Bogumiły Wresiło spotkaliśmy się ponownie z bohaterami powieści pt. "Opiekunka" pióra Sheryl Browne. Pojawił się także kolejny odcinek cyklu pt. "Książki pod lupą".
Polskie Radio PiK - Czytanie nie boli z 16.06.2019

9 czerwca 2019

W audycji Iwony Muszytowskiej-Reszotek m.in. recenzje i konkursy, a proponowane książki można było wygrać. Polecaliśmy biografię Leonadra da Vinci, której autorem jest Walter Isaacson. Katarzyna Grochola opowie państwu o swojej najnowszej kryminalnej książce pt. "Zranić marionetkę". W audycji wysłuchaliśmy także fragmentu książki pt. "Opiekunka" autorstwa Sheryl Browne. Jak zawsze spotkaliśmy się z redakcją cyklu "Książki pod lupą".
Polskie Radio PiK - Czytanie nie boli z 09.06.2019

2 czerwca 2019

W pierwszą niedzielę czerwca, w audycji Bogumiły Wresiło spotkanie z Mariką Krajniewską i rozmowa o książce pt. "No, Asiu". Była też powieści pt. "Zimna fala", autorstwa Jarosława Klonowskiego z Bydgoszczy. W cyklu pt. "Książki pod lupą", o wierszach i piosenkach Patti Smith w wyborze i przekładzie Filipa Łobodzińskiego rozmawiali: Michał Dąbrowski i Katarzyna Plichta-Szwarc.
Polskie Radio PiK - Czytanie nie boli z 02.06.2019