Niedziela, 19 maja 2019 r.   Imieniny: Iwa, Piotra, Celestyna
Polskie Radio PiK » PiKtogramy » Czytamy dla Ciebie...
2019-05-11, 06:00 Redakcja

"Nadwiślańskie serca"

Czytamy dla Ciebie. Fot. materiały promocyjne
Czytamy dla Ciebie. Fot. materiały promocyjne
Wiosna 2019 w pełni, a my w jej ofercie od 13 maja proponujemy Słuchaczom odcinki książki Katarzyny Archimowicz pt. "Nadwiślańskie serca", w radiowej adaptacji Teresy Filarskiej.

Warszawska Saska Kępa i piękne plenery Kazimierza Dolnego. Marta - młoda, ambitna kobieta za nic nie chce powielać losów swoich rodziców i rodzeństwa. Wie, czego chce i odważnie realizuje plany. Pewnego dnia w jej życiu pojawia się Janusz - mężczyzna, który niebawem ma wziąć ślub… Czy miłość tych dwojga ma szansę na szczęście? I czy zakochana kobieta ma prawo oddzielić ojca od córki?

"Nadwiślańskie serca" to opowieść o tym, że czasem rzeczy najistotniejsze są tak blisko, że ich nie dostrzegamy. To książka o potędze miłości, również tej dojrzałej, o sile przyjaźni i niepotrzebnych stereotypach...
źródło: lubimyczytac.pl


Katarzyna Archimowicz mieszka w Chełmie. Ukończyła matematykę na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, jest nauczycielką w szkole podstawowej i gimnazjum oraz doradcą zawodowym. W wolnych chwilach zajmuje się haftem wielkoformatowym, a w międzyczasie czyta (najchętniej reportaże i powieści historyczno-obyczajowe). Marzy o podróży do Petersburga i na Syberię.

Autorka trzech świetnie przyjętych powieści : "Miłość w Burzanach ", "W kolejce po życie" oraz " Nadwiślańskie serca".Kolejne odcinki emitowane będą od poniedziałku do piątku o godz. 11.40 (premiera), a powtarzane nazajutrz o godz. 05.45.